bugün

Pudingi çay kaşığıyla yerseniz, daha çok puding yemiş olmazsınız.
hint, badem ve zeytinyağını bir kapta karıştırıp kirpiklerine ve kaşlarına sürersen buradan karşıki dağdaki cendermeye kadar yol olur. gerçi bu gereksiz olmadı dur.
Kangurular Geri Geri Yürüyemezler.

Kelebekler Ayaklarıyla Tat Alırlar.

Kadınlar Erkeklere Oranla 2 Kat Fazla Göz Kırpar.

insan Vücudundaki En Güçlü Kas Dildir. ..... vs vs.
fakir ve gelişmemiş ülkelerin büyük çoğunluğu sıcak iklim kuşağında yer alır ve dolayısıyla kar kış ısınma donma gibi bir dertleri de yoktur. (gerçi bu da o kadar gereksiz sayılmaz tanrının varlığı tezini güçlendiren bir delil olarak öne sürülebilir bir bakıma.)
benim saçlarımın bir kısmı düz bir kısmı kıvırcık.
Harry Potter ateş kadehinde Krumun yanındaki ince sakallı eleman Tolga isminde bir Türk’tür .
Evranın 23 kardeşi var.
bu isimde basılı bir yapıt var.
(6'dan sonrası var mı bilmiyorum)

http://i.dr.com.tr/cache/...inals/0000000301610-1.jpg
18. yüzyıla kadar domates zehirli sanılıp yenilmiyordu.
heterokromim var, bir gözüm yeşil bir gözüm açık kahverengi...
en sevdiğim 18. hayvan komodo ejderi...
parmaklarımızın su alınca büzüşmesinin nedeni, evrimsel olarak şöyle açıklanıyor"yüzeylere tutunabilme ve sürtünmeyi arttırma"..
evet çok gerekliydi sanırım
Tdi’ın açılımı Turbocharged Direct Injection'dır. turbo diesel injection halkımızın götünden uydurduğu bir kelimedir.
ne kadar dönersen dön dötün arkada kalır.
Elektrikli sandalye bir dişçi tarafından icat edilmiştir.
Dostluk ve kardeşlik kavramlarını son günlerde en azından kendi adıma geçirdim diyebilirim. Çok büyük suları ufak bir pislik kirletebilmekte.
siyaset kelimesi at bakıcısı anlamına gelen seyisten türemiştir. politika ise yunanca "çok yüzlülük"ten.
misina ipiyle yapılan kolyelerin misinası bir süre sonra kırılıp bükülüyor ya, hah işte.. bu sabah onu ütüleyerek düzelttim. ütüleyin kızlar, ütüleyince düzeliyor..

hayatta kendi kendime edindiğim en en en en en en en en en gereksiz tecrübe ve en gereksiz bilgi.

edit: ütülemeden önce misina ipin üzerine ince bir bez sererseniz zarar da vermemiş olursunuz.

dipnot: eksik bir bilgi verdiğimi farkettiren david chestoff 'a teşekkürler *
kedilere eğer süt içirirseniz 4. nesilden sonrasını göremezsiniz çünkü o kedinin torunları sü yüzünden kısırlaşır.
karaböcekler sanıldığı üzere bir yerlerden düşüp ters dönmezler. baya baya ölüm anına yakın ters dönerler. he onu nasıl beceriyorlar diyeceksiniz inanın bilmiyorum.
Dünyanın en uzun sınırı Amerika Kanada arasındadır.
Yılbaşı gecesi taksime giderseniz götünüzü başınızı ellerler(kız-erkek ayrımı yapmıyo ipneler).
Kırılmayacak kadar sağlam olan özellikle vitamin iğnesi ampullerini, başka bir ampulün alt kısmını ampulün kırılmayan noktasına sürttürerek doğru noktadan kırabilirsiniz. cam incelir ve ampulü gerekli yerden kırmanız elinizi yaralamadan mümkün olur.
sabah uyandıktan sonra bir 5 dakika daha yatıp kalkayım diyorsanız yanılıyorsunuz.. minimum 2 saat uyursunuz arkadaşlar.
Yataktan Düşerek Ölme Olasılığı 2 Milyonda 1'dir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar