bugün

yavru kediden de etkilenmiyorsa hatalı üretimdir. toplatılmalıdır.
system 32si silinmiş kızdır.
duyguları 20 saatlik bir operasyonla alınmış kızdır.
2500 cc gücünde motor olması kuvvetle muhtemeldir.
Evlenmeyı dusunmeyen kızdır.
akıllı kızdır. böylece en az 2bin lirayı cepte tutacağını bilir. o parayla başka şeyler ister. hiç bir şeye verilen paraya acımıyorum gelinliğe verilen paraya acıdığım kadar. yazık günah...
evlenmeyi düşünmüyordur. yavru kedi görünce de etkilenmiyordur. araştırdım şu an taradım bünyemi, gerçekten de öyle. gelinlik görünce etkilenen kız aşırı duygusaldır veya çok aşıktır ne bileyim..
fatihteki gelinlikçileri göre göre gelinlikten soğumuş kızdır.
takım elbise görünce heyecanlanmayan adamla aynıdır.
(bkz: etkilenmiyormuşum gibi çek panpa)

evet. gerçekten olayın özü bu sözlük.
bir arkadaşım vardı.kız bu tür şeylerle mümkün değil ilgilenmez.başarılı, dürüst, çalışkan.
evlilik lafı geçti mi herkes gelinlik modeli sıralarken kız yüksek lisanstan, doktoradan konu açar falan.imrenirdim açıkçası.

sonra bir gün sevgilisi oldu bu kızın, daha bir ay olmadı ama çarşıdayız birden bir çığlık attı.
-aaaaaaaaaaaaaaiiiiyyğhhh chucky2!!! şuna bağk!!
+lan o gelinlik??!!
-evet!!bunu istiyorum!!
+nasıl??
-ben gelin olcam!

bu diyaloğu yaşamış bir insan olarak daha da böyle bir kızın varlığına inanmıyorum sözlük.
evlilik için erken olduğunu düşünen kızdır. zamanı gelince yani gelecekteki entry de mi girmiyagh gelinlikleri görüp etkilenir heralde ama şimdi değil.
çok aşığım belki birgün çok çok gün sonra evlenmeyide düşünebilirim ama gelinlikten hiçbir şekilde etkilenmem. Garip miyim.
gelinlik, çocukluk gençlik çağının süsüdür ve gelinlik gören bir kız aşırı bir tepki verir nedir ki yani beyaz ve normal elbiselere göre daha pahalı bir elbisedir. bunun duygusuzluk vs bir alakası yok sadece yıllardır devam eden klasikleşmiş bir koca bulma merakıyla alakası vardır.
Turkiyede gelinlikten etkilenmek yasaklanmali zaten dedirtir insana. Ne o kabarik etekli barbi stayla modeller berbat bir kere. Evleneceksen ve gelinlik giymek toplum baskisi yuzunden sart ise yuzuklerin efendisi galadriel haniminkinden giy, milletin agzi acik kalsin.herkes mutlu olsun. Gerci benim dusuncem buldan dokumasi elbise giymek ya hadi bism.
türk erkeklerinin ayakları götüne vura vura aradıkları kızdır.
benim bu. kaç yaşına geldim hala bir etki oluşturmuyor üzerimde. benim için gelinliğin tanımı düğün kadar gereksiz bir günde geline acı çektirmek için tasarlanmış kabarık elbise. arkadaşlarımın hepsinin bedduasını alıyorum bu yüzden.
belki kordur. yani gozleri gormuyodur. amadir. ne biliyim ben iste.
(bkz: çakal başlıklar)
kızın dibidir; daha açık olmak gerekirse gelinlik ve bilimum düğünle ilgili hede hödölerden etkilenmeyerek "aşkım, biz ne zaman evleniyoruz?", "ailen beni ne zaman istemeye gelecek?" gibi zirvalıklarla erkeğini daraltmayan kızdır.
Anne babasi yada yakin cevresinde mutlu bi evlilik gorememis veya erkek arkadaslari tarafindan aldatilmis kizdir gercek askini bulunca -hala inaniyorsa aska-gecer.
diyerek cool gözükür hesapta. yemezler güzelim gelip burda bik bik ötmek kolay.
orospudur.
var mıdır acaba?. Bence o yine de size öyle söylüyordur.
Lezdir.
şerefisizin biri hayal kırklıgına ugratmıştır . annelik iç güdüsü her bayanda vardır . allah yardım etsin bayan arkadaşa .