bugün

sevgili. özgürken daha iyi olacağız. daha gerçek, daha duru, daha yalansız. beni benden almaya kalkışma. benimle ol!
(bkz: gelecekteki platonik sevgiliye mektup)
gelecekten gelecek olan geleceğim

ben bu satırları yazarken sen umarım birinin altında yada üstünde değilsindir. eğer birgün yakasında kırmızı bir karanfil suratındada abazan bir ifade olan körpe bir delikanlı görürsen çekinme.. git yanına öp onu çünkü o senin gelecekteki sevgilin benim.
Fütürizm, kokan yazılar...
delorean yapılır yapılmaz ordayım bekle.
(bkz: aslı gibidir)
hiç gelme gideceksen.
bu seni ilk çağırışım...

bana bir adım atana 30 adım atacak biriyim. daha sonra bırakacaksan, hiç yaklaşma. keybettiğim insanlar için üzülmekten bıktım. çünkü geldiler, ümitlendirdiler, aşık ettiler ve vazgeçip gittiler. insanlar artık bana "onları kaybetmeyeceğimin ve onların beni terk etmeyeceklerinin" garantisini vermek zorunda. bir kişiyi daha "kısa sürede alışıp yıllarca unutamamaya" tahammülüm yok. sonra bırakacaksan hiç gelme.
ya da, aslında boş ver bunları...
kısacası sen gel ve hiç gitme.

bil diye söylüyorum beni, tanıyamadın, tanı diye; "gel" diyemem. utanırım. sen bakma susuyor oluşuma, birşey demiyor oluşuma...

gel, yemin et hiç gitmeyeceğine, sana güvenmek istiyorum. beni bırakmayacağına inanmalıyım. söz ver bana, gel ve hiç gitme. korkuyorum, diğerleri hep gitti; sen gitme.
hayallerim, sonuna "kırıklığı" takısını almak zorunda değil.
ümitlendirip ümitlendirip gitme! kaçma! bir kere ümitlendirdiysen, artık bırakamazsın.
yok, "ben bırakabilirim" diyorsan sakın gelme.

ondansa yalnızlığı tercih ederim. tıpkı yalnızlığın da karşılıklı olarak yıllarca hep beni tercih etmesi gibi.
sen iyisi mi, gel ve hiç gitme.

bu, seni son çağırışım...
** *
ölüyorum kahrımdan, ağlıyorum geceleri. evim çok soğuk ve sessiz.
umarım sevdiğim olduğunda internet hayatıma karışmazsın. vallahi elim ayağım oynamıyor. *
umarım seni kandırmadığım, yatağa atmak için uğraşmadığım, çok sevdiğim, karakterli olduğum, efendi takıldığım için beni terketmezsin. sevicem seni, söz veriyorum.
Sevgili sevgilim.

Su an nerdesin bilmiyorum. Bugun seni bekleme karari aldim. Yolun cok mu uzak bana bunu da bilmiyorum. Yinede degecegine eminim. Ve seni yoracak, bana gelmenden seni alıkoyacak herseye karsi koyacagina inaniyorum. Ha unutmadan, Eger olurda gelirsen dugunumuzde halay basimiz (bkz: alkolik oldum) olacak.

Bu arada umarim kendine kotu seyler yapmiyorsundur. Ben bugun senin icin, kendime iyi seyler yapma karari da aldim.

Tipki nefretin aşkin az hali olmasi gibi... Aslinda birken, birbiriyken ikisi, sonra ayrilmalari gibi... Zaman gecip bana geldiginde tipki az olmasi gibi birimizin digeri olmadan, ikiyken biz, yeniden bir olacagiz.
son olmayacaksan, gelme istemem...
ömrüm vefa ederse,zall maho ağa gibi vallaha sataram köyü ha demeyip sözlüğü satmazsa ve ben yine buralarda olursam, okuyacaksın elbet bu satırları.

bak ben çok şey istemiyorum senden, sadece samimiyet ve şekfat arıyorum, suçlanmak istemiyorum artık, suçlayan gözlerle bakılmasın, sende bakma ne olur. kömür karası gözlerine bakayım saatlerce * sonra çocuklaşalım, evde saklambaç oynayalım, yerden yüksek mesela... sana hediye olarak civciv alayım bazen, sonra sen mercimek çorbası yap bana. ben hasta olayım bazen başımda bekle, sen beğendiğin bir elbise göster, gidip alalım anasını satayım.

sonra bir köşe başındaki köftecinin o enfes kokusu gelsin burnumuza, iki yarım yaptıralım, sonra gülelim, hep gülelim, gözlerimizden yaşlar gelene kadar gülelim.

anadolu'nun ücra bir köşesinde herkesten uzakta bir sen ve ben... daha ne isteyebilirim ki bu hayattan.

edit: seni seviyorum desem yalan olur, ama birşey var içimde sana karşı, aşk mı? bence evet. bakalım kader ne hükmeylemiş, umarım benim olursun birgün. yolun açık olsun.
hemen gelme daha buna hazır değilim.
öyle gelir gelmez hayatımı ele geçirmeyede calısma çünkü bu hayatı düzene sokana kadar baya bi uğraşacağim yada vazgeçtim hemen gel hazır hayatım düzensizken nasılsa sende içine siçip gideceksin ben toparlanmadan gel.
bu arada regly günlerimde çok sinirli kaprisli oluyorum ama o hallerimi çekmelisin yoksa hiççç anlaşamayız.hem ben sonra o kaprislerin telafisini yaparım.birde başka biri olmasın gözlerini oyarım.
"ben evliyim"
ak partiye oy veriyorsan sevgili gelme istemem seni.
şairin dediği gibi "sen vaktinden çok sonra gelen sevdalı bir yağmur gibisin"
gelme,istemem! vazgeçtim senden.
ey beklenmeyen misafir kılıklı,

e gideceksen gelmeyeydin be kadın!
hadi bakalım git şu anı yaşa, belki tebessümler yerini bulurda mutluluk saçarlar sana..
daralıyorum, olabildiğince safım gök kadar safir ama temiz birine seviyorum de hadi!
hatta belki kıskanırlar bizi,
belkide mutluluk gözyaşlarıyla ıslanır kalbimiz.
belki her neyse bunun derdi benle sanırım,
belki kalbim gelgitlerden arınır.
belki daralırım bak sen gidersen ararım ve sen gidersen
belkide ben belkilerle kalırım.
sesim kısıldı.
yaranamam.
ne olursa olsun yazıcam parmaklarım kanayana kadar.
Gideceksen hiç gelme daha iyi.
sevgili gelecekteki sevgilim; satırlarıma başlamadan önce sana sağlık mutluluk dilerim, şimdiden anlaşalım, beraber olduğumuzda eğer beni mutlu etmiyeceksen, bana yemek yapmıyacaksan, ütümü yapmıyacak, evi temizlemeyeceksen hele hele haftada en azından 3 kez vermiyeceksen şimdiden işin gücün rastgelsin be gülüm hiç görüşmeyelim.
sen nirdeeeeesin kaç gündür, benim moral sıfır sıfır.
hay canım benim seni yierim yierim.
ne şanslısın sen köftehor.
senin için süper planlarım var. fakat sevmemi bekleme.
gurban olduğum ben mangalı yakarken, sen de boğça börek neyin hazırla çizgili pijamamı da yıka artık.
(bkz: gel ki şafaklar tutuşsun)