1. 1.
  kütahya'nın bir ilçesi.*
  ... lumpiya
 2. 2.
  bu birikintisi,gölcük.
  1 ... lilith
 3. 3.
  28 mart 1970 de 7.1 lik bi depreme sahit olmus; an itbariyle 20bin civarinda ferdin ikamet ettigi kutahyanin usak sinirindaki ilcesi.
  gediz; deprem, yangin, yunan isgali gibi bircok felaket yasamis; en son 70 te meydana gelen deprem akabinde eski yerinden 7 km mesafedeki simdiki yerine nakledilmistir. yeniden insaa edilmis olmasi sebebiyle alt yapisi anadolunun siradan bir sehrine gore cok daha iyi durumdadir.
  insanlari cana yakin, esprilidir. sosyal yasam buyuk bi sehirle kiyaslanamaz ama kendine has eglenceli taraflari vardir. kadinlar, tum anadoluda cokca gorulen ev gezmeleri ya da altin gunleri konusunda asmistir. simdilerde kaybolmaya baslasa da erkeklerin aksamlari oturup sohbet ettikleri yaren odalari gedizin vazgecilmezidir. bu tur aktiviteler bir ilceyi sosyallestirmeye yeter de artar bile.
  gedizin belki de en buyuk degeri murat dagidir. her bir tarafi karadeniz misali yemyesil olan muratdagi, buz gibi kaynak sularina ayni zamanda kaynar kaplicalara ev sahipligi yapar.
  2 ... serpico
 4. 4.
  22.000 nüfuslu, Dumlupınar Üniversitesinin Tekstil, Dericilik gibi bölümlerinin olduğu Kütahya ilçesi.
  ... prosperoazdeli
 5. 5.
  ege'ye dökülen bir akarsudur. üzerinde demizköprü barajı bulunmaktadır.
  1 ... unique270
 6. 6.
  erkek ismi.
  ... pincooper
 7. 7.
  * dumlupınar üniversitesi ne bağlı, kendini prenses zanneden kız öğrencilerinin kampüsünün bulunduğu kütahya nın ilçesi.

  mevcut durum:
  (bkz: küçük şehrin erkeklerine ayar veren kızlar)

  bir sonraki seviye:
  (bkz: küçük şehrin erkeklerine ayar veren kızlara ayar veren erkekler.)
  ... devils advocate
 8. 8.
  Aynı evi 7 öğrenciye birden vererek 4 odalı evde sıcak bir pansiyon ortamı kurulmasını sağlayan ve yıllık senetler imzalatıp sömürgeci ticari zekaya sahip insanların bulunduğu bölge.
  1 ... ceylan2270
 9. 9.
  http://www.milliyet.com.t...a=Melih%20Aşık&ver=41
  ... darkness nights
 10. 10.
  bu ilçenin kızlarının çoğu zayıftır, kilolu kız görmek zordur, vardır tek tük ama genellikle zayıftır. ayrıca kadın şöför erkek şöförden coktur. gecenlerde saydım 10 arabadan 6 sını kadın sürücü kullanıyordu. ulu camisi görülmeye değerdir, sanki sultan ahmete giriyon.
  ... heryersarikirmizi