bugün

dün akşamki zirvede görünce, ben bu adamı tanıyormuşum lan dediğim taze. sensiz olmaz diyorum.
gör zahidi kim sahibi irşad olayım der
dün mektebe vardı bugün üstad olayım der.

yüreğimin derinliklerinden kopup gelen bu beyiti kendilerine armağan ediyorum.
öncelikle:

--spoiler--
VarSa AtaRım CezAmI YataRıM. . .
Ne AlaYıNa GidEr Nede KıRaLıNA
AlaYıda AyAma GeLsin KIraLıDa. .
--spoiler--

görülüyor ki çeşitli garb oyunlarıyla ilmek ilmek işlenmeye gayret gösterilen ve muktedir oldukları muhtelif dijital dalaverelerle gecmis zaman olur ki yi bitirmeye çalışan sözlük yazarları vaki olmuş bulunmakta. ancak unutulmamaktadır ki kat'i suretle tenahi bir zamana dahil olan bu gayretler pek tabi ki nezdimde karşılık bulamayacaktır. çünkü bilen bilir ki bizler dini vecibelerini aksatmayan ve mütedeyyinlik vasfını sonuna kadar yüklenen seçkin bir kesimiz. bu suretle tek dileğimiz bu tür yalancılıklara ve bizans oyunlarına prim verilmemesidir.
en sevdiğim yazardır.
(#13284303)

aferin yazarıdır. ironi yapmayı herkes beceremez, güzel olmuş.
elinde olan nedenlerden ötürü uzun zamandır yok olan yazardır bir süre zikir ve tefekkür içerisinde mağarasına çekilmiştir. hatta bazı müşriklerin saldırısına dahi uğramıştır ancak bu saldırılar örümcek ağlarıyla savuşturulmuştur oradan da tekrar siz normal insanların arasına inmiştir.

evet kaldığımız yerden gerçek müslümanlığı yaymaya devam edeceğiz hep beraber namaz kılan bir gelecek için islam cumhuriyeti için el ele!!!
sürekli hbbia ile karşılaştırılan ve buradan dem vurulup alaşağı edilmeye çalışılan yazardır. ancak unutulmaması gereken bir şey vardır evet hbbia güldürür evet hbbia nın kalemi kuvvetlidir evet hbbia yı ben de severek okurum. ancak benim görevim güldürmek değil "tebliğ" etmektir. gaflet uykusunu dağıtmaktır. open your eyes uuser demektir. bu nedenle artık hbbia ile karşılaştırılıp eleştirilmemesi gereken yazardır arada uçurum vardır.

ayrıca daha önce de belirttiği gibi sözlüğe edebi yeteneğini yansıtmamaktadır. eğer böyle bir şey denemeye kalkarsa gelmiş geçmiş bütün sözlük yazarlarının eline verebilecek bir yazardır. hem de bütün mütevazi kişiliği ve müslümanlığıyla...

saygılar.:)
önce (bkz: #13326380)
sonra (bkz: #13326869)

yaşadığı çelişki sayesinde yarılmama vesile olmuş yazar.
bana öyle bi amk dedi ki içinden, ta burdan ben duydum. *
ne zaman evine gitsem hep namaz kılarken rastladığım çakma değil gerçek müslüman kardeşimdir.
müslüman olmakla ak partili olmayı bir sayan yazardır. ayrıca rte'ye baş öğretmen diyerek güldürmüştür.
muhtemelen antidepresan kullanan yazar.
birgün bu kadar başarılı bir troll olacağını biliyordum.
şaşırtmadı vesselam.
ne zaman evine gitsem, bir posta boşaldıktan sonra boy abdesti almadan yatan kardeşim. ayakları da pis kokar.

edit: kim gider lan bunun evine ahaha
atatürk sayesinde sadece yaşamaz, boş yaşar kardeşimizdir. hatta değildir. kardeşimiz de değildir.
entryleri secde de girdiği söylentilerini doğrulamış. ilginç.
fazla çay kahve içmekten tansiyonu yükselen sözlük yazarı
geçmişine saygı göstermeyen ama geçmiş ile ilgili nick alan yazar.
atatürk ile belli başlı kişileri karşılaştırarak en gereksiz ve karaktersiz kıyaslamaların sahibi, kişilere körü körüne bağlanmayı marifet sayıp doğuştan koyunluğu tercih etmiş en sağlam trollerdenden bir tanesi.
yazdıkları okundukça evrime inandıran yazar.

richard dawkins görse '' al işte buna ne diyeceksiniz'' diyebilir.
o da hiçbirşeyeboşyereiçlenmeyen adam gibi aslında yazdıklarının tam tersini söylemek istemektedir kanımca.
yazdığı şeylerin arasında mecaz, iğneleme gibi çeşitli edebiyat oyunları mı arasam yoksa ciddi olduğuna inanıp haline ve halimize mi üzülsem bilemediğim yazar. yok çünkü bu kadar olamaz bir insan.
bütün sözlüğe şu şarkıyı yollayan yazardır:

http://www.youtube.com/watch?v=-29lHof6Qhw

bizi izlemeye devam edin...
kendisinin recep tayyip erdoğan olduğudan şüphelenmekteyim.
kurban bayramı yaklaşmadan bir tane alınmalıdır. sonra pahalı olur bunlar.