bugün

Başkasını bulmuş be hemde 14 şubatta başlamış ilişkileri daha ne olsun.
bazıları 25 inde ölür ama 75 inde gömülür. Onlardan biriyim ben.
Beklediği kutlamayı veya hediyeyi alamayınca: "sevgililiğin günü mü olur, bize her gün sevgililer günü" diyen kadının hali, yeterince hüzünlü bir gerçektir.
Zamana birakmak zamanla birakmaktir.
hayat, geriye bir avuç talaş kalana kadar zamanın kırçıllı yüzeyiyle ruhumuzu törpülemesi olayıdır. evet.
maher öfke kontrolu olmayan bir çocuk,savaşın izleri var üzerinde,kac kere sinir krizi geçirdi derste ama bir o kadar da sevecen,istekli en güzel şarkı söyleyen bugün kapıdan çıkarken arkasını döndü geldi yanıma bir şeyler dedi ve sarıldı,ağladı. ben mi çok duygusalım yoksa ağır mı geliyor bu olaylar bilmiyorum...buna sevinirken akşam bir suriyeli öğretmeni dayak yemekten belki ölümden kurtardık neye hüzünleniyim allah aşkına hangi birine.
seven s.kilir.
bu memleketin krizi de kerizi de boldur.
Manitamız yok.
Bazı aşklar yarım kalmalı.
Hani böyle bağırsaklarda bir baskı hissedip, osuruk mu değil mi emin olamayıp tuvalete gidene kadar kendimizi sıkarız ya.
işte sabah uyandığımızda saçların ilginç bir hal almasının gerçek sebebi.

görsel
görsel
geniş aile diye bir dizi vardı kanal d de. komikti falan. diyeceğim, buna bile 10 sene geçmiş. yaşlanıyoruz durduramıyoruz.
CHP içten fethedilmiş bir kaledir ve geri dönüşü yoktur.

görsel
görsel
görsel
görsel
hiç bir zaman hayal ettiklerimize kavuşamayacağız. Kavuşanların pek çoğu meme gösteren kadınlarla,gayler olacak! Hayat bu garibanın yüzüne gülmez!
hiç bir zaman hayal ettiklerimize kavuşamayacağız. Kavuşanların pek çoğu meme gösteren kadınlarla,gayler olacak! Hayat bu garibanın yüzüne gülmez!
bugün uzun zaman sonra hayaller kurdum. bir şeyleri umdum. yıllar sonra yine başaramadığım vakit hayal ettiğim güne ağıtlar yakacak, lanetler okuyacağım.

ama olsun. şu an hayali güzel. beni harekete geçirdi biraz.
bir maskem bile yok. anlıyor musun ?
6 yıl önce ağlaya ağlaya çocukluk aşkımın evlendiği gün şehri terk ettim umutla beklemiştim halbuki su gibi aktı geçti zaman yıllar sonra ben yüzü ona benzeyen ,adı onunla aynı olan fakat karakteri ise ondan kat kat daha iyi biriyle tanıştım , aşık oldum iyi ki çıktı karşıma dedim evlendiğim gün ise onun bosanacagini öğrendim insan hiçbir şey hissetmez mi ? Sanki duygularım alınmış gibiydi sadece kısmet dedim... Hayat çok garip !
Kendime bile söylemek istemiyorum. Zor oluyor her gece zihnimin içinde kendi kendimi yiyorum ama olsun. Bir kez daha yaşama fırsatım olsaydı şayet sanırım her şey aynı olurdu. Şu dünyada tek başaramadığım şey unutmak.
Sevgiyi, nefreti hiçbir duyguyu unutamıyorum anasını satayım. Kendimi unutuyorum bunları unutamıyorum.