bugün

zamana sızdırılmış zehirdir ayrılığın.
Geçmişinin esiri olmayı bırak ve geleceğinin mimarı ol.
Birazdan hava aydınlanacak. Bu işe en çok o patlak sokak lambası sevinecek. Kendini gereksiz hisssetmenin nasıl bir şey olduğunu bilirsin.
bana kollarını uzatsan biraz, kolun yorulur muydu?

https://www.youtube.com/watch?v=SaXgsEKrYno
Bir insan ömründen bir gun Gittigine Seviniyosa o insan ya Askerdir yada Mahkumdur.
bir sene dursun hayat beklesin bizi bir ömür önümüzde tek bir sene nedir ki?
zaman geçmiyor acele edince , geçip de gidiveriyor sonsuza dek sürsün isteyince...
Hiç kimse gözyaşlarını hak etmez, onlara layık olan kişi ise zaten seni ağlatmaz.*
bir gün daha bitti, sen gelmeden.
bir insan ömründen bir gun gittigine seviniyosa o insan ya askerdir yada mahkumdur.
Hepimiz hayatta kalmak için.....kötü şeyler yaptık.
Bir kimseyi tanımak istiyorsan, düşüp kalktığı arkadaşlarına bak.*
Hayatım bok gibi diyorum herkes hint dilencisi gibi telkinlerde bulunup senden daha kötü durumda olanlar var neyin var sanki senin diyor. sanki ne yaşadığımı biliyorsunuz amk.
şafak söktü yine, sunam uyanmaz. hasret çeken gönül derde dayanmaz. çağırırım sunam sesim duyulmaz, uyan sunam uyan, derin uykudan.
görsel
güçlü ol ki göz yaşların da seni terkedip gitmesin.
hiç kimseyi yalan söylediğini anlayacak kadar iyi tanımak istemiyorum. -tezer özlü
Söyleyebileceğim yüzlercesi var ama en güzeli şu sanırım: umursamazsan, umursamam.
Bir yanağımda eski bir düş, bir yanağımda eski bir düşten kalma gözyaşı...
Yalnızlığım insanlar geveze hatlarımı övüp,sesiz erdemlerimi eleşitiriye başladığında doğdu.
sorsan, ikimiz de maviydik;ama birimiz deniz birimiz gökyüzü.biz o kadar aykırıyız işte... sen gökyüzüsün, dilediğince uçarsın,nefes alırsın... ben denizim gelgitleri olan,dipsiz ve tehlikeli...bana diyorsun ki aşık mısın? imkansız bu aşk.. ne gökyüzü sevebilir denizi ne de deniz kavuşur gökyüzüne.
Olduğu kadar, olmadığı kader. Tabii, biz en iyisi için uğraşıyoruz, o ayrı.
sen mavi giy, ben denizi unuturum be..
oysa senden tek bir damla istemiştim, bize koca bir okyanus kurmak için.
Sen, şu denizin dibindeki balıklara benziyorsun. Onlar kadar çaresizsin. Hem birileri seni ordan çıkartsın istiyorsun hem kaçıyorsun yanına yaklaşmaya çalışan herkesten. Korkuyorsun. Bunu inkar edeceksin. Hatta en çok korktuğunu inkar edeceksin.
Boğulmaktan yorulmadın mı?
Ne kadar saklayabilirsin
Kahkahalarının ardındaki acılarını?
Önümde yürüme takip etmeyebilirim, arkamda yürüme yok göstermeyebilirim,
yanımda ol ki tek vücut olalım.