bugün

Gayrimeşru seçim ve sonuçları işaret edilip, anayasa ihlali ile devletin yapısı değiştiriliyor.
Bu olay Bursada yaşanmış gerçek bir olaydır

20 yaşındaki güzel bir kız çocuğuna sahip bir adam varmış fakat güzel kızı bir gün nedendir bilinmez ölmüş tabi hem anne hem baba Bunna o kadar üzülmüşler ki aylardır bunun açısı içinde yaşamışlar fakat aylar geçmesine rağmen baba tuhaf rüyalar görüyormuş
Rüyasında kızı babasına "baba ben çok Üşüyorum ört üstümü burası çok soğuk" baba buna çok üzülüyor ama anne telaşlanmasın diye söylemez yine bir gün bana aynı rüyayı görür ama bu sefer çok saha terk bir şekilde baba artik merak edip kızının mezarına gitmiş gidince bir de ne görsün mezarlik açılmış baba hemen telaşlanıp bekçi kulübesine gitmiş fakat çok üzücü bir tabloyla karşılaşmış bekçi kızın cesedine tecavüz ederken görmüş
Meğer o alçak bekçi her yeni ölen kadın cesetlerine aynısını yaparmış.
yarın sabah iş var.
Bu ülkeye ve bu hayata dair hiçbir şeyin, hiçbir zaman benim dilediğim gibi olmayacağını biliyor, artık bundan acı duymuyorum.

Zeki demirkubuz. Evet.
Gözünde hiç değerim olmadı, ve şunca yaptığım şey bir hiç uğrunaymış.
işin kötü yanı 'elimden geleni yaptım, ama başaramadım' demek.
Yarın yine erken kalkıp kimimiz işe gideceğiz, kimimiz okula, kimi öğrencilerimiz eğitim öğretim yılını son sınavına girecek, kimi çalışanları ise yarın zor bir iş günü bekliyor.
10 gün sonra lys hepimize girecek bu işin kaçarı yok.
Artık eski ben yok. acımasız biri oldum.
ayrıca 3 kilo aldım amk.
(bkz: metalci kızların kekoya vermesi)
Acayip uykum var ama uyanamam diye uyuyamıyorum. Bugün 2 tane sınavım var ikisi de farklı okullarda. Aralarında da birer buçuk saat yol var. Gece 1 dk bile uyumadım. Oruç da var bir yandan. Yarın da biri diferansiyel olmak üzere iki sınav daha var. Allah yardımcım olsun ne diyeyim.

2 yıl sonra gelen edit: entry'de bahsi geçen dört sınavdan da 80 ve üzeri notlar aldım. Allah yardımcım olmuş.
Herkes günaydın diyo bilmiyolarki daha uyumadim neyse ben yatiyorum.
insanlar zalım, insanlar nankör, insanlar hayın.
Sabah oldu.
görsel
diplomalar hiçbir işe yaramıyor arkadaşlar.
Burda bunu yazarken ;

Bir anne çocuğunu emzirirken diğeri morgda çocuğunu öpüyor.

Bir erkek içip içip sızmışken ve dilinden her şey vatan için sözleri düşmezken bir yerde bir ERKEK her şeyini vatan için veriyor.

Bir çocuk mutlu bir biçimde televizyon izleyip anne babalarının vizyonsuz eğitimlerine maruz kalıp at gözlüğü ile hayatlarına devam ederken başka bir çocuk acaba yarın hangi arkadaşımı ölürken görürüm acaba hangi seksek oyun alanına minik taşlar yerine bomba düşer diye düşünüyor.

Bir erkek saçları ve kaşları yok diye bir kadına onun aykırı olmak için yaptığı şeyleri gösterip dalga geçerken o kadın önündeki taksiye atlayıp kemoterapi seansına gidiyor.

Bir kız annesine babasına lanet okuyup beni hiç anlamıyorsunuz sözleriyle onları küçümserken annesini ve babasını kaybetmiş bir kız ağlayarak yıldızlara yalvarıyor ailesini geri vermesi için.

Bir baba kızı arkadaşları yanında mağdur düşmesin diye canını dişine takıp usanmadan yorulmadan çalışırken bir baba kızını satıp para kazanıyor.

Ve daha niceleri...
Hayat gerçek ile hayal arasındadır zaten. Yürürken geçene zaman denir. Çekilene acı. Gece her şeyi örtmesiyle tanınır ama acıyı açığa çıkarır tuttuğu gibi.

Geceye bir acı bırakmak sadece yazı yazmaktır. Kelimeleri mermi gibi namluya sürüp kendi kafana sıkmaktır.
3 dersten büte kaldım.
Mezun oluyoruz.
tanrı bizi yaptıklarımıza göre değil de düşündüklerimize göre yargılasaydı, rahibe teresa bile kurşuna dizilirdi.
sevdiğim halde fırsatım olduğu halde dönemiyorum ona,ne kadar çabalasamda eskisi gibi olmayacak çünkü asla geri getiremicem o günleri ömrünü ver deseler düşünmem bir saniye ama olmuyor işte olmayacak.

acılarını kabullenmek,insana hissettirdiği bu çaresizlik çok acı dostlar çok.
Yıl 2017 hala tanrının, cennet cehennemin varlığına somut kanıt yok.
insanlara mutlu görünmeye çalışırken yanlışlıkla mutlu olmak.
Buranın iyice bokunun çıkması... başlıklara baksana.
Galiba saat 7 itibariyle m.uludagda renkler değişti. Arka katman.
siz belki şuan yalnızsınız, belki canınız sıkıldığı için sözlükte ve bu entrye bakmaktasınız fakat düşlerinizin başrolü, bir başkası tarafından serenadlar ile uyutulmakta.
ve sizin geçmişte beraber nice hayaller kurduğunuz kişi, aynı hayalleri, belki sizden duyduklarını da ekleyerek şuan başkasıyla beraber düşlemekte. hayat böyledir, karşılıksız; alışın.

tavsiye mi? maksimum 50-60 yıl kaldı ömrünüz, bunu geçmişte takılı kalarak harcamayın, devam edin.
güncel Önemli Başlıklar