bugün

sabahın en yakın olduğu andır şeklinde devam eden bir muhammed ikbal söylemidir.
en korkulan andır. cunku paralel evrende korku ve karanlık birbiriyle dogru orantılıdır.
uyuduğum andır.
Safakdan sokmeden onceki andir.
gözlerini kapattığın andır.
zifiri gök yüzünde görebileceğiniz andır.
Güneşin doğduğu andır. (bkz: dark is the sunlight)
içinizin acıdan koyulaştığı andır...
acıların daha da karamelleşicek haldir. eğer kıvam yeterli gelmiyorsa yanık şeker karamele döner karamel kesmezse zift e döner. elde yanık şekerden başka bir şey kalmaz.
öyle bir an yoktur şehirde.
onsuzluğu tüm varlığımızla hissedip, kimse duymasın diye sesiz hıçkırıklarla ağlayıp iç geçirdiğimiz andır.
gözümü kapattığım andır benim için ..
belkide saatlerce sırf seninle bu yüzden konusuyorum. hani bazen diyorum ya, sızabilirim diye.. anlıyormusun beni bilemem ama ben korkuyorum..
beni bırakıp giden insanlardan o kadar cok bıktım ki artık..
geceleri gözümü kapatmaktan korkuyorum bu yüzdem.. en karanlık olduğu an, gecenin, bu son uyuyuşum belkide diye düşünüp, aklıma annemin gelmesi, uzun zamandır görmediğim ve konusmadığım babam geliyor..
canım yanıyor benim, kayıplar veriyorum hep hayatımdan..
gece bazen kalkıyorum oturuyorum, sen gene ders çalısıyorsun ama biliyorum, mesaj atmıyorum bu yüzden, dinleniyorum o arada.. damlalar halinde akan gözyaslarıma belki bir sigara yakıp son verme arzusu doğuyor içime .. ama ben sadece annemi izliyorum o ara, yanlızlığımı telefonla değilde, anneme bakarak geçiriyorum..

kaybetme duygusu bu olabilir evet ..
zalim dünyada yüzümü güldürenler sonsuz bir minnettarlığım var...
bu aralar çok düşünür oldum ölümü, neden bilmiyorum, yeni kayıplar verdim belki ondandır. neyse yahu çok uzattım..
her gecen benimle olsun dilediğim bu, bilir misin karanlıktan çok korkarım ben .. ~~
bab andır.
en romantik andır hadi mum yakalım.
en romantik andır hadi mum yakalım.
... Sabaha en yakın andır' diye devam eden kime ait olduğunu şu an çıkaramadığım bir sözdür.
"it's always darkest before the dawn" -florence + the machine
ışığını kaybettiğin andır. o ışık kimi için inançtır, kimi için aşkıdır, kimi için sevdiği herhangi biridir veya vs'dir.
Hayallerine ulaşamayacağını anladığın andır. Ne o içten gülüşün kalır ne gözünün parıltısı. Bir gece de söner her şey.
Yaptıktan sonra üzülüp pişman olduğun ancak geriye dönüşü ve telafisi olmayan olayın akla düştüğü an.
sabahın, güneşin en yakın olduğu andır.

Sadece umut ve sabır.

Güneşin geleceğinden emin olmasan da, emin şekilde beklersin.
Çünkü en zor anlarda seni ayakta tutacak tek şeydir umut.
güncel Önemli Başlıklar