bugün

şu anda yaptığım ve yediğim çorbamdaki acıdır, çok fena çok.
görsel
sevmiyor sözlük artık beni sevmiyor. bu çok acı lan
görsel
Samandağ biberi. Sizin acı dediğiniz cin biberleri bunun yanında baklava kalır.
küllüğe bıraktım ciğeri.
görsel
tavuk dönerle iyi gider.
serçe parmağı bir yerlere çarpmak.
görsel
yalnızım.

ve bu bazen öyle acı oluyor ki, anlatamam.
görsel
görsel
(bkz: sınav iyi geçti diyip 35 alan öğrenci).
(bkz: dram).
Her (bkz: osbir) sonrası bünyeye yerleşen evlat acısı.
Saat 03.06 da sokakta sigaranı yakmak istersin ama çakmağın son kıvılcımına denk gelmişsindir. Ateşi olan?
Evlenmiş, iki aylıkmış. Evliliği değil karnındaki yavrusu.
merdivende üstüne düşülmüş göt acısı.

bi geçmiş olsun alırım.
kaybettik albayim.
görsel
görsel
görsel
Komple beni burda birakalim. Anca.
45 numara ayağına babet çorabı giyen erkek.
Bazılarının ciğer parçaladığı acılardır.
Geçen haftalarda haberlerde okumuşsunuzdur : cezaevinden izinli çıkan bir adam pendik' te 25 yaşında bir gencin ölümüne neden oldu. Hatta gazete ayrıntıyı vermez size detaylıca anlatayım : 25 yaşındaki gencimiz ve iki arkadaşı akşam vakti mahallelerindeki bir dükkanın önünde oturup , muhabbet etmekteler. Sonra önlerinde beyaz bir araba duruyor. Adam tekel bayi soruyor. Onlarda yolun asağısında olduğunu söylüyorlar. Adam da diyor ki " bulamazsam gelirim ama " , " gel abi " diyorlar. Sonra gençler toparlanıyor halı sahaya gidecekler, maç yapacaklar. Adam karşıdan hızlıca gelip bu 3 gencin üstüne arabayı sürüyor. Gençlerden ikisi kaçıyor , hafif sıyrıklarla kazayı atlatıyor . Fakat ortadaki genç kaçamıyor ve bir kaç gün yoğun bakımda kalıp hayatını kaybediyor.

Fabrika işçisi bu genç : babasını yıllar evvel kaybetmiş, annesi ile yalnız yaşayan bu genç tam 1 aydır cebinde 10 lira saklıyor. Harcamıyor onu. Dokunmaya kıyamıyor. Sigarası , içkisi , hiÇbir kötü alışkanlığı yok. HATTA öyle ki argo kelimeler bile asla ağzından çıkmazmış. Neyse, ölümünün nedeni cinayet olduğu için cesedine de mecburen otopsi yapılıyor. Parçalar halinde annesine teslim ediliyor. Annesi hala kendisine gelemedi . En çok zoruna gidenin o poşetlerle gelmesi olduğunu ve unutamadığını söylüyormuş.

Şimdi yalnız kalan anne daha küçük bir eve taşınmak zorunda ve geliri de çok az. Geceye bir acı bıraktım fakat günlerdir ben ve ailem bu olaya üzülüyoruz. 25 yaşında tertemiz bir delikanlının yok yere öldürülmesine ve anneciğine.
Sarılarak ayrıldık havalimanında. iş için ankaraya gitmişti. iner inmez aradı. Konuştuk biraz seni seviyorumla kapattık telefonu. Eve giderken bir kez daha aradı sesimi özlemiş beni özlemiş.. tam karşıya geçiyorum derken acı bir fren sesi ile yıkıldı bütün hayallerim yerle bir oldu. Her cumartesi kahvaltı yapardık. Şimdi her cumartesi sabahı 1 simit alır mezarı başında muhabbet ederek kahvaltımızı yaparız.
Ayak serçe parmağını sehpaya çarpmak.