bugün

insan değil hayvan oğlu hayvandır. Yaptığını hayvan bile yapmaz.
modifiye edilmiş şahin kullanan kişidir.
gündüz üçte "gızdan" ayrılmış insan da olabilir.
insan kelimesi sanki biraz ne bileyim naif kaçmaz mı bu varlıklara?
keşke baban annen yerine beni sikseydi dediğim insancık türleridir.
gecenin 3'ünde teyp volume son seste kâmuran akkor'dan -ateşlere attın beni- şarkını dinleyen insandan bir nebze daha iyi insandır.
tamam iyi anladık araban .... denilmesi gereken şahıstır.
(bkz: dostum insan demişsin ama motor çıktı)
Sabah yanlayınca insanları tehlikeye atan, Gece yanlayınca uykudan uyandıran ne yaparsa yapsın küfür yiyen insandır.
Yanlayamadıktan sonra arkadan itiş ve güçlü bir araba almanın ne anlamı kalır ki?
vicdanının sesini susturan göttür.
kendini bi bok sanan,
bütün mahalleyi rahatsız etme cürretinde olan insandır,
istanbul'da fazlasıyla bulunan hanzolardır kısaca.
büyük ihtimalle dayak yiyecek olan insandır, kafası güzelse bolca dayak yiyecek olan insandır.

bizzat yaşanmışlığı vardır.

zürafa ve 3 arkadaşı bir yaz gecesi arkadaşlarıyla balkonda kan, ter ve gözyaşı içinde içmektedir.
taaki arabayı zangır zangır bağırtan psikolojik deli insan gelene kadar, kafayı aşayı doğru saldık arabayı süzüyoruz.
içerden değişik mix muzik sesleri geliyor, bir kaç dakika sonra sürücüsü arabadan indi ve sendeleye sendeleye zig zag çizerek kaldırıma oturdu, boş boş bakıyordum adama.

çünkü oda sarhoş, biz de. otistikler gibi salyamızı salıyoruz aşağı felan.

zürafa : emmi ! hayırdır, bir derdin mi var ?!

emmi : gecelerin yargıcııııııııııı !

topluca : siktir yaaaaa..
kendini artist sanan orospudan başkası değildir.
Hiç unutmuyorum gecenin bilmem kaçı hanzonun teki arabasını bağırtıyor. Sıfır falan da çiziyor deyyo. Hatta sekiz bile çiziyor arada falan. iste çıktı balkona adamın biri sokağın orta yerine fırlattı soda şişesini. Pesinden birkaç tane daha fırlattı. O günden beri araba bağırtısı duymuyoruz valla sağ ol sodaci amca.
yanından tutup sikmek gereken insandır.