bugün

uyurken kulağından beynine kırkayak kaçmıştır. elinde değildir istemdışı yapıyordur.
Acil bir yere yetişmesi gereken insandır. Evet bu saatte yetişilmesi gereken yerler olabilir.
"alah akıl fikir versin zavallı insan.
sokaklardan özellikle arabalardan uzak tutulması gereken insan türü.
(bkz: dostum insan demişsin ama motor çıktı)
zevkinden yapiyorsa o arabayi gotune sokmak lazim gelir. Saksi olur, celik bilye olur, yumurta olur firlatilabilir.
kendi yaptığıyla kendini bir şey sanan biri.
egzozuna çomak sokulacak insan.
her gece üçte araba bağırtan insandır aslında.
(bkz: sarhoş olduktan sonraki saçmalıklar)
bu ve bunun benzeri haltları illaki son ses açar:
http://www.youtube.com/watch?v=qz5MJxxzeRc
gece 2 buçuğa kadar arkadaşlarıyla "içmeli sıçmalı" oturmuş, hiç bir muhabbete katılamamış, fikrini, ilmini belirtememiş ve bu sessizliğin verdiği buhranı da araba yoluyla atmak isteyen canlıdır.
genellikle kuş serisi arabalar kullanan bu arkadaşlar nedeni tam olarak bilinmese de gece 3 sabah 5 öglen 1 ayırt etmeksizin aynı eylemi yapabilirler. hayatında sahip olduğu tek varlığın gücünü kanıtlarcasına kanırtırlar. hal böyle olunca yakınlardaki apartman sakinleride hayallerinde arkadaşların ailelerinden birilerini bağırtıyordur.
hala hava atmaya çalışan insandır. aslında seksidir o gelen ses, ama sinir bozar.
modifiye edilmiş şahin kullanan kişidir.
gecenin 3'ünde teyp volume son seste kâmuran akkor'dan -ateşlere attın beni- şarkını dinleyen insandan bir nebze daha iyi insandır.
dört yol ağzı gibi bir yerlerde sıfır çizmeye bayılırlar. ama o kavşakta bulunan binalardan birinden sapanla taş geleceğini nerden bilebilirler ki?
hele hele öyle mal gibi dönerken, camı patlatan taşın hangi binadan geldiğinide kestiremezler.
deneyin, en az onlar kadar eğleniyorsunuz.
tamam iyi anladık araban .... denilmesi gereken şahıstır.
kendini artist sanan orospudan başkası değildir.
büyük ihtimalle dayak yiyecek olan insandır, kafası güzelse bolca dayak yiyecek olan insandır.

bizzat yaşanmışlığı vardır.

zürafa ve 3 arkadaşı bir yaz gecesi arkadaşlarıyla balkonda kan, ter ve gözyaşı içinde içmektedir.
taaki arabayı zangır zangır bağırtan psikolojik deli insan gelene kadar, kafayı aşayı doğru saldık arabayı süzüyoruz.
içerden değişik mix muzik sesleri geliyor, bir kaç dakika sonra sürücüsü arabadan indi ve sendeleye sendeleye zig zag çizerek kaldırıma oturdu, boş boş bakıyordum adama.

çünkü oda sarhoş, biz de. otistikler gibi salyamızı salıyoruz aşağı felan.

zürafa : emmi ! hayırdır, bir derdin mi var ?!

emmi : gecelerin yargıcııııııııııı !

topluca : siktir yaaaaa..
kendini bi bok sanan,
bütün mahalleyi rahatsız etme cürretinde olan insandır,
istanbul'da fazlasıyla bulunan hanzolardır kısaca.
gündüz üçte "gızdan" ayrılmış insan da olabilir.
Sabah yanlayınca insanları tehlikeye atan, Gece yanlayınca uykudan uyandıran ne yaparsa yapsın küfür yiyen insandır.
Yanlayamadıktan sonra arkadan itiş ve güçlü bir araba almanın ne anlamı kalır ki?
yanından tutup sikmek gereken insandır.
keşke baban annen yerine beni sikseydi dediğim insancık türleridir.
insan değil hayvan oğlu hayvandır. Yaptığını hayvan bile yapmaz.