bugün

rahat uyumaktır.
bazen derin bir uyku için yapılabilmektedir.
bira göbeği yapmak için özel çaba harcamaktir .
kafa yapması için değil rahat uyku için içilir.
uyku sorununu ortadan kaldırmak için en güzel çözüm.
idrar torbasında biriken idrarın verdiği sancı ile uyanmak ve uyandığında altını ıslatmamak için tuvalete koşmak.
5 dakika sonra homurdana homurdana işemeye kalkmana neden olabilir.
huzurlu ve derin bir uykuyu garantilemektir.
uyumayı kolaylaştırır.
uyandığınızda içtiğiniz en son şeyin bira olması demektir.
hazım sorununu giderir, daha rahat bir uyku uyumanızı sağlar.
Gece yarısı sık sık wc ye gidip uykuyu bölmekten öte faydası olmayan gereksiz bir iş.
kalorisi nedeniyle tehlikeli bi eylemdir. hiç anlamadan koca bi göbekle karşı karşıya kalınıp ben nerde yanlış yaptım nidaları attırabilir.
bilgilerin tazelenmesini sağlar , mesela eski sevgilinle yaptığın ama unuttuklarını hatirlarsin falan
yok mideye faydalı yok maya iyi gelir gibisinden sikindirik bilgilerle üzeri örtülen biranın zararları o kadar fazladır ki, en belirgini mesela tulum gibi göbeğin oluyor amk, ağzın leş gibi kokuyor, dişlerin sararıyor, dudak etrafının rengi soluyor, mesela bu adam içici biri belli zaten denildiği zaman dudaklarının etrafına yada bıyıklarının şekline bakarak söylüyordur bunu, bütün bu saydıklarım sadece dışardan görünen zararlarından sadece birkaçı, bilimsel olarak ispatlanmış tonla zararı var alkol ve içkilerin, iyisimi siz içmeden önce 3 kere düşünün bence.
açıkçasını söylemek gerekirse içmişliğim yoktur içen adamı da sevmem. behzat amirim içince bir ayrı oluyor özeniyorum bildiğin arkadaş ama adam sadece gece yatmadan önce değil 7/24 bira içiyor. behzat candır kandır neyse.
uyku ile tuvaletin aynı anda gelmesi sıkıntı yaratır. zorlu bir seçimdir.
4-5 tane içilirse 1 haftalık uyku ihtiyacını karşılar.
sabah kalktıktan sonra bira içmekten farksızdır. uyumadığımız her an bira içelim, içirelim.
sabah tuvalete koşmakla sonuçlanır.
rahat uyumayı sağlar.
Sabah yuzu yikamadan yakilan sigarayla yarisir.
alkolikliğe giden yoldaki ilk basamaklardır. içmeden uyuyamacağını sandığın an o şişe göte giriyor.
yapilmasi en dogru hareketlerden biridir zira misil misil uyutur.
yemeği fazla yedikten sonra bira içince, gecenin bi yarısı acayip geyittiriyor.