bugün

lavaboya işeyen insanla aynı insan olası gelen insandır.*
1.cool olacağım derken salakça bir görüntü çizmek.
2.güneş gözlüğünün doğasına aykırı durum.

edit:3.evet başlıkta güneş yok. (bkz: sazanlık)
'gözlüğümü takmasam burnumun ucunu göremem' diyen insanların her gece yapacağı eylem..
miyop veya hipermetrop olan insandır.

(bkz: başlıkta güneş gözlüğü diye bişey yok ki olum)
numaralı güneş gözlüğü kullanıp normalde kullandığı gözlüğü kaybetmiş insan olabilir.
(bkz: hugh grantın deniz gözlüğüyle sinemada film izlemesi)
(bkz: ismail yk)
evet bunu gerçekten yapmıştır.bu seneizmir çeşme de gece verdiği konsere güneş gözlüğüyle çıkmıştır. * *
karanlıkta da görebilme yetisi olduğuna inanmak isteyen insan modeli, gece göremio oluşunu da gözlüksüzlüğünden bilen; fiziktir, ışıktır, yutmak-yansıtmaktır gibi terimlerin bi kulagından girip dierinden cıktıgı düşünülesi ezik insan.
(bkz: ayna grubu)
karanlık güneştir bu adam için.karanlıkta boğulsundur,gözlükleri kırılasıcadır. ama tabi güneş gözlüğü takıyorsa. adamın gözü bozuksa ve numaralı gözlük takıyorsa,parası yoksa gözleri çizdiremiyor,lens alamıyorsa saygımız sonsuz, sevgimiz gırla bir insandır kendisi.
(bkz: gece güneş gözlüğü takan insan)
gayet normal insandır. tek kusuru gözleri pek görmez. ben şahsım cam de hatunlarla konuşmayacaksam gözlük takıyorum misal.
yalnız yazarların çoğo gece gözlük takılmasını güneş gözlüğü olarak algılamış buradan kendilerini tebrik ediyorum. ha belki başlığı açan da o maksatla açmıştı bilemiyorum...