bugün

2 de 5 de 7 de ateşlenen sigaradan farkı olmayan sigaradır. en azından içmeyen insan için. *
03:29 pederin paketten aşırılır ve keyifle yakılır.
vesselam.
Balkonda hafiften üşüyerek, şehrin sessizliğini dinleyerek yakılmasıyla daha bir güzel olan sigaradır.
Derin dondurucunun kapagini acik unutup disari cikip gece 1.30 da ewe gelindiginde karsilasilan ufak capli su basmasi faciasindan sonra cilgina donulup yakilan sigara.
yarım saat gecikmeyle duman dan gönül eşliğinde tüketilen gri west tir.
hocam geceden geceye inen diktir. ateşle ve keyfine bak!
Sigaranın bitmesi nedeniyle ateşlenemeyen sigaradır. Durum içler acısı.
çakmak, kibrit ile değil de dış kısmı kırılmış ampul * ile yakılan sigara ise tadı bambaşkadır.
gece yemek yedikten sonra yakılan sigaranın tadı bir başkadır, bambaşkadır.
ters yakılır.
Paketteki son sigaraysa hüzünlüdür.
15 dakikası kalmıştır.
yanına bir de kahve ya da çay ister.
yetiştireceğiniz bir şey varsa tabii.

uyku kaçırsın diye tabii ki.
insana huzur verir.
#Gece03teAteşlenenSigara hashtag'iyle twitter'a da taşınmıştır.

edit: can sıkıntısı amk.
gecenin son sigarasıdır.
gecenin tüm sessizliği, bahçeden gelen muhteşem çiçek kokusu ve işte cısırrrr. tam olarak bu olmasa da buna benzer o yanan kağıdın hışırtısı.
çakmakların, kibritlerin, bazen bunu bulamayanların evdeki ocakları yakmasına saniyeler kalmış olduğu görülen efsanevi sigara.
yemekten sonra yakılmış ise büyük zevk veren olaydır.
yalnızlığı yine hissettirmiştir.
ikinci açılan paketin üçüncü sigarasıdır.

entry ile ilgili notlar: yazarın bu başlıkta ilk entry'sidir, bunu neden yazdığını bilmiyor, kezban başlıklarını her görüşünde hülya koçyiğit ve cevat kurtuluş aklına geliyor. ilginç.
yerini şu anda saat 4'te ateşlenen sigaraya bırakmış olandır.
Henüz ailemle yaşarken* küçük emrah gibi bakardım bu başlığa sigara yakamadığım için. Şimdi neden her gece 3'te bu başlığa baka baka sigara içmiyorum diye sorguladım kendimi.

Her gece 3'te görüşmek üzere sözlük.
iki dakika önce yakılmış olan sigaradır.
76 sayfalık boş muhabbete sebep olmuştur. milleti kendini zehirlemeye özendirin anasını satayım. çok iş. ben de 03:03 oldu mu sıçmaya gidiyorum, söylüyor muyum bunu size?
görünüşe göre 2 gündür yakılmayan sigaradır.

buyurun burdan yakın. *
güncel Önemli Başlıklar