bugün

entry'ler (69)

gece gece ne olursan ol gel demek

yeterince alkol aldıktan sonra mevlana triplerine bağlayıp dişileri çağıran bir baykuş gibi haykırmaktır.

sözlük yazarlarının itirafları

sevgili sözlük;
geçen gün denizliden bursaya yaptığım seyahat sırasında rastladığım bi rusu anlatıcam şimdi sizlere bu adam kimsesi olmadan sırt çantasını alıp çıkmış ingilizce bile bilmeden denizlilere kadar gelmiş bi insan evladı ama o kadar arkadaş canlısı ki gözünüzün içine baktığında diyosun ki ulan şuna bişey anlatıym bişey diyeyim de kendini yalnız hissetmesin neyse google translate sağolsun az çok anlaştık arkadaşla ama çok özendim lan bi gün gelse yapacak hiç bir şeyim kalmasada ben de onun gibi kendimi yollara vursam...

nescafe mi türk kahvesi mi

türk kahvesidir neskayfeden sıkılırsın ama türk kahvesi vazgeçilmez.

bakire olmayan bayanlar sınır dışı edilmelidir

Amerikada ki her bayanın bakire olduğunu düşündüren önermedir. zaten bu ülkenin en büyük sorunu seks, hani en azından biraz yavaş yapsalarda depreme sebebiyet vermeseler.

okan bayülgen in sigara tartışması

ilk bayanin duyduklarini hakettigi ama ikinci bayanin sorusu daha genel bi alanda oldugu icin aciklamasinin yetersiz ve hakaret icermesi nedeniyle okan bayulgenin acikca sacmaladigi tartismadir. Hakli oldugu noktalarda var yalniz.

en iyi film müzikleri

Matrix- clubbed to death bu sarkiyi gunde 1 doz, mumkunse sabahlari alinmalidir. Yorgunlugu alir goturur.

öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler

üniversitede kızlar teklif etmiyormuş.

havalanan helikoptere tutunmak

insana, çöpçülerin kamyonetin arkasına asılma hareketini hatırlatan aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi...

kız fotoğrafı altına çok güzelsin yazan abazan

'acaba daha önce böyle bi girişimde bulunup başarılı olan var mıdır?' diye düşündürendir.

yaran uyku sayıklamaları

-lisans.. drayving lisans...
-gökhan mnaoym aynısın yemin ediyorum aynısın lan!

üst üste geldi nasıl oldu anlamadım. sayıklayan arkadaş o dönemler ehliyet alma çabasındaydı.

buyur gel dese bile sevişilmeyecek ünlüler

Gülnaz. Gerçi baktığın zaman ünlüde değil ya, neyse...

uykusuzluk halinde yapılan davranışlar

dalıp gitmek.

boşandığı eşinin hediyesi olan kravatı takan adam

Az önce beyaz show'da tanık olduğum olaydır. Planlı olduğunu, ilker abinin eski eşine dönmeyi istediğini düşünmeden edemiyor insan. Malum ilk konuşulan konu da buydu.

gitar çalarken penayı düşürmek

müzikle kendini kaybetmiş gibi dizlerinin üstüne çöküp, bir eliyle yukarıyı gösterip dikkatleri oraya çektikten sonra, diğer elle yerden penanın alınmasıyla çözülebilecek problemdir.

not:gitar çalmayı bilmiyorum.

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

Sözlük kızlarını deşifre etmek yolunda atılan adımlardandır.

sabah saatlerinde uyumak için yatağa gitmek

ertesi gün önemli bi işi olmamaktır.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum geçen hafta tanıştığım bir kıza çok fena kaptırdım kendimi sözlük. asıl itiraf bu değil bahsi geçen şahısla muhabbetimiz çok çok iyi gidiyor, şimdiden onun da hoşlandığımdan eminim diyebilirim. asıl itiraf bu da değil ben teklif etmeyi unutmuşum sözlük! ulan 'benimle çıkar mısın?' nedir? yemin ediyorum 3 gündür gözüme uyku girmedi bu sebepten.

bana bundan lazım http://www.youtube.com/watch?v=jBz5ozKzJVM

yardım et sözlüüğğğk!

gece 04 00 da yenilen yemek

bağımlılık yapandır.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

Paketteki son sigaraysa hüzünlüdür.

direksiyon sınavından kimsenin 100 alamaması

Sebebi ilk defa ehliyet alıyor olmanızdır. ehliyetini kaybedip 2.kez alan kişiler için geçerli değildir.