bugün

Manisa'da Gazze'ye gideceğini söyleyerek evden ayrılan Engin Arslan adlı gence günlerdir ulaşılamıyor. En son Suriye sınırını geçtiğine dair ailesine mesaj göndermiş ama haber alınamıyormuş.

Kaynak:

https://www.ntv.com.tr/tu...di,8AmXTRdry0CFgVGYnw3tkg
Bize de Allah rahmet eylesin demek düşer. Gazze'ye ulaşamadan Suriye'de başına gelen gelmiştir maalesef. Ama sokaklarda kefen diye çarşaf giyip çığıranlardan bin kat daha delikanlıdır o ayrı.

Türk askerinin Arap çöllerinde işi yok. Türk gençliği de aklını kullansın.
şu hale bak ,duvarı atlayıp sınırı geçmiş , komedi filmi vallahi.

ülkemizin sınırları ne halde, yol geçen hanına dönmüş...
tsk ne iş yapar meraktayım, kim bilir kimler girip çıkıyordur .
bu arada inşallah üzerinde ziynet eşyası altın kolye -yüzük ,pahalı saat yada para yoktur , suriye sınırı ve lübnan-suriye sınırı haydut dolu.

ben zamanında 3. orduda askerlik yaptım görev icabı muş üzerinden ,ağrı ve van sınırına gitmiştim bir iki kere komutan denetlemesi ,bırak kuş uçmayı ,karınca geçemezdi.
faşo ümit 13 göç dairesi 17 , şu bu 8-9 milyon yabancı diyor ya yemin ederim 15-20 milyon yabancı vardır .

allah sonumuz hayır etsin bizim , mokorlara gelmişiz.
Demek ki neymiş? Gitmek isteyen yola çıkıp gidebiliyormuş. Ha ulaşır veya ulaşamaz o ayrı bir konu. Mehmetçiği Gazze'ye göndermek isteyen korkaklarda o göt var mı? Tabii ki yok.
Cahil cesareti tam olarak böyle bir şey. Eğer gerçekten gitmeye kalktıysa bu düpedüz intihar teşebbüsü. Ailesine üzüldüm.

Kendimi Türkiye ve Türk dünyası dışında hiçbir yere ait hissetmiyorum. O yüzden mesela Türkmen şehri kerkük'ün geri alınması için eğer Türkiye harekat düzenlese seve seve cepheye giderim ama Filistin'e hiçbir bağlılık hissetmiyorum. Türk milletinden nefret eden bir topluluğa can borcum yok.

Bu genç aşırı romantikliğinin bedelini ödemiş ne yazık ki. inşallah oraya değil de Ege adalarına gitmiş tatil yapıyordur.
Müslüman kardeşlerimizi bu kardeşimizi bulmaya ve devamında da filistin'deki Müslüman kardeşlerime destek olmaya davet ediyorum...
israil'in kara harekatı başladığı için tam olarak nerede olduğunu merak ettiğimiz gençtir.
Karıya gitmiştir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar