bugün

izmir gaziemir'De açılması planlanan ama bir türlü açılamayan alışveriş merkezi. türkiye'nin en büyük avm'si olacak bu yere şu ana kadar hep bi engel geldi inşaatı durduruldu. en son 29 ekim 2011'de açılması planlanıyordu ki yine kaçak kat çıktığı iddialarından dolayı durduruldu.
sorunlar halledilmeye çalışılıyordur elbet. dolayısıyla elbet bi gün açılacağını umuyoruz, kısfmet.
az kaldı, sonunda açılabiliyor. o kadar yıl süren çalışmalardan sonra tam olarak mart sonunda faaliyete geçecek diye söyleniyor. ki satürn açılalı 3 ay oldu, son haliyle 5m ve koçtaş logoları da eklenmiş. güzel bir renk katacak gaziemir'e ama trafiğin şimdiden felç olması iyi şeylerin habercisi değil.
izmir'i daha bir hoş yapmış alışveriş merkezidir. alışverişi hiç sevmeyen beni iki defa kendisine uğratmıştır aynı haftada.
güzel izmirime yakışır. her ne kadar 2 ay sonra mezun olsamda izmirimize daha güzelleri layıktır.
insanların bir türlü ismini doğru düzgün söyleyemediği avm.

optima.

aptimum.

opitima.

opitimum.
izban sayesinde, izmir'in her noktasından neredeyse tek vasıtayla ulaşılabilen avm.
ulaşmak için izbandaki kedi çişi kokusunu çekmek zorunda olduğunuz yer. ama o kokuyu çektiğinize değiyor.
yeni karınca yuvası. yukarıdan izleyen biri olsa bizi, karıncalardan farkımız yok. aynı onlar gibi tepeleme bi yer yapıyoruz, içine doluşuyoruz sonra.
Bana göre izmir' deki en iyi sinemayı içinde barındıran avm. izban ile ulaşmak kolaydır. Tabi Aliağa' dan geliyorsanız adamda göt baş kalmaz orası ayrı.
izmir ziyaretlerimde mutlaka uğradığım avm.
içi biraz karışık olsa da hoştur gidilesidir.
2 saat öncesine kadar içinden entry yazdığım alışveriş merkezi.
izmirdeki çevreniz o kadar geniş değilse bile 2 dakikada 1 bir tanıdığınızı görebileceğiniz avm'dir.
ne hikmetse fatma saygın anadolu lisesinin öğrencilerinin yarısı ordadır.
hafta sonu izmir'in yarısı oradadır. izban sağ olsundur.
özellikle hafta sonları hınca hınç dolar. üst katta yemek yiyeceğiniz masa dahi zor bulursunuz. tam masa buldum dersiniz ki yemek ozamana kadar çoktan bitmiş olur.
eğer gezmek için hafta sonlarını denerseniz nefret edeceğiniz avm olur kendisi.
pazartesi veya salı günleri gezilmeye değerdir. saturnun kapanıp medıa markt açılması da iyi olmamıştır kanımca. ne güzel masaj koltukları vardı çok sık kullanılırdı..
geçen yaz gidip baya beğendiğim alışveriş merkezi cidden herşeyi istediğiniz fiyata bulabiliyorsunuz.
Şu an izmirdeki en kapsamlı avm.
Her gittiğimde insanların çıplak kalmış gibi alışveriş yaptığı avm.
pazar günleri hiç çekilmeyen avm.
bana göre bi agora etmemekte olan avm. forum bornova şekil itibariyle, açık alan ve geniş olması sebebiyle daha hoştur. mağaza sayısı optimum'a ve agora'ya göre daha azdır dikkat ederseniz. agora tamam kapalı avm'dir, ama mağaza sayısı* ve konum* itibariyle diğerlerinin * önüne geçmektedir.*

kısacası optimum hakkında kötü şeyler düşündüğümü sanmayın, iyidir hoştur yine de! izban'ı da unutmayalım, bildiğin avantaj bu da!
26 saat önce içindee gezerken az kalsın bayılacak olduğum büyük avm.
Gezecem diye kendimi kaybettiğim,mağazalarınsa pek de kaliteli olmadığı yine de gezmenin gayet keyifli olduğu avm.
An itibariyle Şahan Gökbakar'ın imza günü sebebiyle hınca hınç dolu yer.

Kalabalığın çoğu ergen.
Girdim çıkışı unuttum kayboldum resmen bir baktım yeraltı garajındayım ama sonra buldum. sora sora Bağdat bulunur mantığıyla hareket ederim daima. On kere gittim gene çıkışı unutuyorum. Az biraz gerizekalılık var herhalde.
herhangi bir haftasonu da hınca hınc dolu olan avm
labirent gibi olsada bence gezmeye deger.