bugün

görsel

Gaziantep’te boş arazide 6 yaşındaki kızını boğarak öldüren Suriyeli Nuhha Cemmel, uzun süredir psikolojik rahatsızlık ile mücadele ettiğini ileri sürdü. Cemmel, Suriyeli bir doktorun verdiği ilaçların ardından yaşadığı psikolojik etkiyle kızını öldürdüğünü söyledi.

https://tele1.com.tr/kizi...desi-ortaya-cikti-783101/
katledilen yavruya tüm içtenliğim ile rahmet dilediğim olaydır. suriyelileri afganları pakistanlıları iranlıları ıraklıları bu topraklarda istemiyorum ancak hiçbir şeyden haberi dahi olmayan bu çocuklar ayrı bir olay.

şehir "türkiye cumhuriyeti" sınırları içerisinde bulunan gaziantep. olayın faili "suriyeli" bir kadın. maktül "suriyeli" günahsız bir sabi. hapları verdiği söylenen doktor "suriyeli". neresinden tutarsan tut ahmakça ve aptalca.. türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde demiş miydim ? bizim içimizdeki katiller hırsızlar sapkınlar yetmiyordu da milyonlarcasını ithal ettik suriyeden oradan buradan.
akp devrinde olmuştur . mülteci problemi
amerikanın talimatıyla üretilip türk milletinin
başına sarılmıştır .
lütfen, suriyeli demiyoruz...

(bkz: kızını öldürmeye götüren orta doğulu kadın)
ırkçılık, çocuklar üzerinden yapılan ırkçılık en çok midemi bulandıran tarafı olmuştur.
çocuk çocuktur koşup oynaması gereken başkasına muhtaç bir canlı hayatına muhtaç olduğu biri tarafından son verilmiş küçük bir çocuk.
yaşasa bile iyi bir çocukluk geçireceğini düşünmemekle birlikte üzüldüm baştan yenik çoçuk.
acaba boğulurken neler hissetti.
bir merhamet kırıntısı bekledi belki farkına bile varamadı bir oyun sandı.
lanet olsun