bugün

Yakışıklıdırlar lakin erkeklerde kadınları çeken bazı metafizik özellikleri kadınları anımsattığından önemsenmeyecek yakışıklılıktır.
Öyle olsaydı ben gay olurdum.
ziyan zebil oluyorlar çok üzülüyorum..
yakışıklı değil, genelde güzel olurlar. böyle narin... böyle nasıl desem.. kız gibi evet.
hayır efendim değiller. buna ulaşılmamazın çekiciliği demek daha yerinde olacaktır. senin yerine kendi cinsinden birini tercih etmesi ve seni asla çekici bulmayacak olmasıyla alevlenen bu çekicilik en yakın arkadaş olmayla sonuçlanır çoğunlukla. aynı şey lezbiyen kızlardaki çekicilik için söylenebilir. haa şöyle bişey de var. bunların hepsi medyanın oyunu. yoksa çirkinler her yerde. sadece bize gösterilenler yakışıklı ve güzeller o kadar.
sadece filmlerde ve kitaplarda olan durumdur.
sadece filmlerde ve kitaplarda olmayan durum. sadece bakımla da alakalı değil en azından benim gördüklerim öyle. en güzel yüze sahip en sempatik duruşlular genelde gay çıkıyor. kötü bir şaka gibi ama öyle. kadın popülasyonuna büyük haksızlık.
(bkz: Ricky Martin)
görsel
ben güzele güzel demem,güzel benim olmadıkça.
Siz erkek tavlamayı kolay mı sandınız ayol diyerek kadınları yakışıklılıkları ile dövecek kişilerdir.
Üzücüdür. Niye böyle yaparlar anlamış değilim. Omuzlarından tutup ''Oğlum sen salak mısın sana kız mı yok ne yapacaksın elin kıllı erkeğini ya'' diyip sarsasım gelir.
(bkz: östrojenin güzellik hormonu olması)
(bkz: testosteronun çirkinlik hormonu olması)
Kadınlar gibi kendilerini gerek makyaj gerek bakım anlamında kalibre etmeye dair bilgi sahibi olmalarının da etkisi var hele makyaj tam sahtekarlık.
görsel
Kızlar için üzücü erkekler için sevindirici durumdur.
genelleme yapmamak lazımdır.

gay değilim ben mesela.
evet genelde yurt dışında yaşayanlar bilir bir adam yakışıklıysa kesin gaydir düşüncesi var ilk başta garip gelse de sonra farkına varıyorsunuz ki gayette doğru. ama türkiyedeyse tam tersi bir düşünce var gayse tipsizdir kesin kız bulamamıştır ya da lezbiyense çirkindir adam bulamamış her zamanki gibi hep tersine gidiyoruz.
--spoiler--
siz erkek tavlamayı kolay mı sandınız?
--spoiler--
Alakası yok.

Gayler sadece extra makyaj vs ile daha çok karıya benziyorlar.
genellikle daha titiz , bakımlı ve yakışanı giymeyi bilen (genellikle dedim) bireyler olmalarından sebep ortaya çıkabilen durumdur.
(bkz: ricky martin)
olsun varsınlar, ne gam.
ibne olduktan sonra kim siker yakışıklıyı? Evet.
Daha iyi. Kızlar bize kalıyor usta.
Zaten o yüzden gay oluyorlar.
Her gay yakışıklı değildir ,her gay kerimcan durmaz gibi değildir , o çok sevdiğiniz ağır abiniz bile gay olabilir ,her gay baby face değilidir, her gay bakımlı değildir ,her gay sex meraklısı değildir ,onlar sadece hoşlandıkları cinsiyeti seçemiyorlar tıpkı sizin kızlardan hoşlanmayı seçmediğiniz gibi.
güncel Önemli Başlıklar