bugün

hoş gelmiş taze yazar. koştursun efenim.
(bkz: böyle puşt gibi ibne gibi bir şey)
saygılar..

(bkz: bütün geyler toplandık)
gay olmak genetiktir sonradan olunmaz. yani bu bir suç değildir.
her gün kafa siken trollere sesini çıkarmayan bu yazara ağzını bile açmasın.
hoş geldin yazarıdır.
Ilginc ve cinsel tercihide bir o kadar normaldir. Hosgelmis.
erkek olmak suç değildir diye isim almak nasıl abes kaçarsa buda öyle abes kaçmıştır.
entrylerine bakacak olursak bir süre sözlüğün hormonlarını sikecek yazardır.

1. türkiye de gay olmak/#27288339
2. gay ım ve bunun ile gurur duyuyorum/#27288302
3. gay olmanın avantajları/#27288280
4. gay ım ve bunun ile gurur duyuyorum/#27288221
5. bir erkeğin ilk erkeği olabilmek/#27288202
6. gay olmak/#27288179
Vurduruyordur.
keşke bu kadar yanlış bir ülkede doğmamış olsaydı dediğim yazar. yanlışlık ülkenin bağnaz insanlarında asla sende değil. hoşgeldin..
Kankim olabilecek yazardır. Bi sıkıntısı olursa gelsin anlatsın bana, bütün lubunyalara saygılar. Ha özellikle titası ve putkası olan cancağızlarım sizleri ayrıca öpüjem başka biyerde.
Burdaki cahil insanlari takmamasi gereken yazar.
kendisine destek çıkan herkese sonsuz teşekkürlerini sunan yazar. böyle insanları görmek öylesine güzel ki ...

önyargılı kardeşlerimi de anlıyorum, toplum anlayışı nedeniyle böyle tercihlere yabancı kalabiliyorlar. bunların hepsini beraber atlatacağız ...

bu dünya hiç birimize kalmayacak, herkes mutlu olduğu gibi yaşasın.
yeni bir koolcat. atana saygı duy. izinden git.
sayesinde sol framein gayli başlıklardan geçilmediği yazar. gaysen, gaysin. yani bana göre bu insansan, insansındır gibi gayet normal bir şey ama bok götürüyor be başlıkları.
hoş gelmiş de, az dur, bir soluklan.
elbette suç değildir. ayrıca gay falan da değildir. kendince trollüyor sözlüğü. ilgi budalası.
mamafi gayem bu zat-ı muhterimi al aşağı etmek yahut düşüncesinin yanlış olduğunu belirtmek değil lakin bu zat- şahane cok yanlış iletişim teknikleri kullanıyor. konuşurken ben değilde sen dilini kullanmak cok yanlış bir iletişim marifetidir.
zatınız gibi düşünmeyen, hayatı temaşe etmeyen ademoğulları ne zamandan beri sizin o necis hakaretlerinize vecd oldu.

bende kendisine bu lümpen duruşundan ötürü açtığı başlığa yanıt olarak kendilerini bir şehr getirdim.

4.Anadolu kültürü, islami görgü ve terbiyeden mahrum kişi hezayanı.
gönlünde biraz allah aşkı yatan iman dediğimiz ulvi hazzı temaşa etmiş her zatta eşcinselliğe ve her türlü sapkınlığa karşı bir muhalefet etme durumu söz konusudur.
bakınız islam felsefesini biraz anlamış kafa yormuş hadis, fıkıh, kelam, tasavvuf gibi islami ilmi konularda yetiye kavrama beceresine sahip her mümin kul bilir ki; şükreden bir dil ancak ve ancak şükreden bir bedenle tam olur namaz dediğimiz islam dininin biricik göz bebeği, başlıca akidesi buna en somut hakikattir aslında bakarsınız .bu minvalde konuyu islami bir süzgecten geçirirsek; böyle bir hormonel bozukluk varsa eğer kişide kaderine razı olacak ve dünyadaki imtihanı bir şekilde alnının akıyla ya verecek ya da veremicek şu bir gerçek ki rabb kullarını her türlü zorluklarla imtihan eder kul kaderine razı olacak bunun bir hastalık olduğunu kabul edecek ve kaderine boyun bükecek. olayın aslı astarı budur. batılı, modernist kodlarla düşünen kişi için konunun mahiyeti elbette farklı birboyutta olabilir lakin Anadolu Müslüman bir türk coğrafyası ve bizler yaşadığımız toplumun bir parcasıyız dolayısıyla yaşadığımız toplumdan ayrı bir parça değiliz tabi bu olayın sosyolojik basit bir özeti fakat böyle bir olgunun kişiyi toplumda ötekileştireceği, yalnızlıştıracağıda ayrıca unutulmamalıdır.
her zaman karşı durduğum bir durumdur. düşünsenize başka bir işlevi olan (bok çıkarmak için) makata insan bir organını sokuyor. bu eylem hiç te hoş değil. kadının vajinası erkeğin penisi birbirine uyumludur. optimum düzeyde cinsel haz almak istiyorsan karşı cinsle ilişkiye girmelisin.
seviyeli, destekçi mesajlar için teşekkürlerini sunan yazar.
ne suç ne psikolojik rahatsızlık ne de tercih.

tamamen onun doğasına ait.

saçma salak yorumlarınızı kendinize saklayın.

hep senin arkandayım sevgili yazar.
Rahatsızlık da değil suç da değil, rahat ol biz yanındayız. Gay değilim ayrıca yurumuzsen sevinirim yeni yazar.
Daha naif, daha paylaşımcı, daha sempatiktir. Suç değil bir ayrıcalıktır. ilgilidir sevecendir. Suç homofobiklerdedir.
sozlukte neyi kanitlamaya calistigi bilinmeyen yazarimsi. tamam gaysin okey anladik orasini. ama burada makale uzunlugunda yazilar doseyerek neyi degistirmeye calisiyorsun ? zaten buraya girebilen biri troll olsa bile homoseksuelligin ne oldugunu biliyordur ve cok yadirgamaz senin gay olmani. cik yurtdisina kurtul. istedigin kadar anlatsan da turkiyede eski toprak diye tabir edebilecegimiz kisiler anlamaz bunu. hadi kolay gelsin.
mesajlarını kapatmış yazar. bir davası var. ve düşünsel olarak azıcıkta katkımız olmuşsa ne mutlu.
(#27296812)
bir üst modeli, daha edebi ve kalitelisi için,
(bkz: merhaba ben pembe tolga)

tabi hiçbir zaman mbpt olamayacak yazar.