bugün

Fan senaryolarının gerçek olduguna inanan var yapmayın arkadaşlar bu dizi finalde kimsenin beklemediği birsey yapacak.
o kadar uzun bi araydı ki ben diziyi unuttum.

neydi o, yakın arkadaşlar ve bir ejderha evlerinin altındaki barda meth yapıp şakalaşıyordu falan. o muydu?
efsane bir yabancı dizi. bizim dizilerimiz gibi değil. allah seviyede.

bizde öyle dizi çekecek got yok.
zaten gerekte yok. çünkü biZim aptal insanımız aile içi şiddet cinsellik entrika ve amsalak aşk dizisi sever.
final sezonu nisanda çıkacak. bu sefer az sayıda ama uzun süreli bölümleri olacak.
Yaklaşık 2 senedir dizinin başlaması bekleniyor ve sadece 6 bölüm yayınlanıp final yapacak.

--spoiler--

--spoiler--

White walkers herkesi öldürecek.

Azor ahai:Night king

--spoiler--

--spoiler--
Son bölümde gece kralının duvarı yıktığı dizi.

Zaten ejderhaların anası olacak 0rusbu johnla yatmıştı kesin bebeside olur.

O da piç olur evet.
Dünyanın en iyi dizilerinden biri olan dizi. Yeni sezonu nisanda gelecekmiş artık özledik yani gelsin. Yeni sezonu 6 bölüm olacak dizi.
kurtlar vadisi gibi sonradan çok bozmuş olan yazar George R. R. Martin’in aynı isimli kitabından uyarlanan dizi serisi.
izlemeyeninin az olduğu dizi.
(bkz: ben)
her karakterin tek tek taht görseli yayınlanmıştır ahanda link https://ew.com/tv/game-of...__twitter_impression=true şaka maka 45 gün kaldı lan.
Merakla bekliyorum. Şaka maka önceki bölümlerini resmen unutturdular. Bir dizinin final çekimi bu kadar sürer mi arkadaş. Tekrar izlemeye başladığımda gel de eski bölümlerini hatırlamaya çalış...
Gelse de az gözümüzün pası silinse. Evet.
Mezuniyetimi bu kadar beklemedim, hadi la
Dublajlisi bi sikime benzemeyen ama orjinal sesiyle izlemeye doyum olamayan dizi. Evet, dört gőzle bekliyoruz.
Yaklaşan Yeni sezonu öncesi mâlum uzun sezon araları nedeniyle unutulan eskileri tekrar bi hatırlamak için yeniden başladığım dizi.
Sahip olduğum yayın platformunda tüm bölümler Türkçe dublaj olduğu için internette hâlâ telif yememiş veya yemesine rağmen yine yüklemiş olan bir kaç siteden orijinal dilinde izliyorum. Onların da yemesi an meselesi ama nasılsa tekrar yüklüyorlar.*
izlemediğini söyleyip marjinal olma çabasını gördüğüm kişilere g.tümle gülüyorum. başlı başına bir baş yapıttır. olaylar döngüsü, olaylar arası bağlar,müzikleri,oyuncuları,hikayesi vs vs her şeyiyle mükemmel bir dizidir. gel vicdansız çağırmazdım acil olmasa. yoksa bir zamanlar Çukurova'ya kaldı ortalık.
final yapmamış dizileri izlemeyi sevmediğimden başlamadığım dizi ama şu an izlediğim dizinin bitmesine bir hafta kaldı ve iki aydır game of thrones izlemeyi planlıyorum ki bu heyecana ortak olayım.

ben genelde bu tarz dizi ve filmleri ( yüzüklerin efendisi, harry potter, vikings, spartaküs) sevmem o yüzden biraz ön yargılıyım diziye karşı ama bu dizinin başarısız olduğunu göstermez.
eğer sevemezsem büyük ihtimal bu türü sevmediğimden olacak.

spring is coming!
gel be vicdansız, çağırmazdım acil olmasa. yeni sezon çıkana kadar bir önceki sezonu unutur hale getirdiler.
Ergenlerin vazgeçilmezi olan kıytırık dizi.
Game of Thrones, David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO'da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin'in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı'ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır.
Kavuşmaya az kalan efsane.

Zaten o sikik bunağın yazacağı yok ölüp gidecek amk bari diziyi izleyelim.
Yeni sezonu başlamasına az bir süre kaldı.41 gün sonra game of thrones son sezonu başlayacak ve 6 bölüm ile sona erecek umarım mükemmel bir final yaparlar 8 sezonluk dizi çöpe gitmez.
merakla bekliyoruz
sezonlarını yıllardır beklediğimiz yetmezmiş gibi bu yıl bitecek diziden sonra önümüzdeki yıllarda çekilecek spin off bölümlerini beklemeye devam edeceğimiz şimdiden belli olan dizi ötesi yapım. umarım yapımcıları arka sokaklar kafası yaşarlar ve uzun yıllar aramızda olur bu şaheser.
Son sezonun başlamasını dört gözle beklediğim.