bugün

başlasa da izlesek diye gün saydığım dizi.
şuan ilk bölümünü izlediğim ama pek bir şey anlamadığım dizi. ormanda buldukları kurtçuklar çok tatlıymış.
herkesin anlayamayacağı dizi.
agresif edward denen kıro anlıyorsa herkes anlar. o yüzden daha müsait bir zamanda 2. bölümüyle izlemeye devam edeceğim dizi.
khaleesinin soyunma sahneleri için izlerdim. ama çok güzel konulu güzel bir dizi.
http://www.ew.com/article...es-deleted-scene-jon-snow
internete 6'ıncı sezon ilk 3 bölümünün sızdırıldığı yapıt.
başlasa bir an evvel de izlesek tv deki saçma türk aşk dizilerinden bıktık.
dizidekinden ve kitaplarından çok daha büyük bir evrene sahip hayali dünya/televizyon dizisi.

yeni sezonunu beklerken hane tarihlerini araştırdığım dizidir ayrıca.

şöyle bir wiki sayfasından çok şey öğrenebiliriz bu dünya hakkında,türkçeye çevirmişler,kim yaptıysa ellerine sağlık.
http://viki.gameofthronestr.com/Ana_Sayfa
Ütopik bir dünyada çekilmiş, bize foton olarak ulaşabilmeyi başarmış dizi. Tadından yenmez.
6. Sezon tanıtım fragmanı yayınlayan dizi. Hayırlı olsun.
https://youtu.be/CuH3tJPiP-U
6. sezonun özeti: i choose violence.
bırakın onu bunu jon güneye iniyor, bran gece kralı ile karşılaşıyor. olaylar olaylar..
6. sezon fragmani cikmis.

--spoiler--
jon snow hala olu yatiyor lan?!?! bu cocuk dirilip, daenerys targaryen ile evlenip, demir tahta oturmayacak miydi aq ? boyle senaryolar yaziyordunuz surekli, yok bizi yiyiyorlar jon snow olmedi diye.

hepinizin aq. size inanmistim be.
--spoiler--
--spoiler--
Fire and Ice olunca buzla ateşin kaynaştığı sonunda 3 kişinin 3 ejderhaya bineceği hikaye. Targeryan ve Snow(Stark ailesine mensup ama aslında büyük Büyük Targeryan'ın gayrimeşru oğludur) iyi de 3. kim diyenlere Jon'un ikizi var desem çok mu olur?
--spoiler--
--spoiler--
6 sezon fragmandaki en iyi kare; bran ak gezenlerin kralına karşı (1.21)
--spoiler--
Abimin hayrani olduğu ,telefon melodisi bile bu dizi düşünün, dizi kalitesi belli ama izlemeyi bi türlü beceremediğim araya birşeylerin karıştığı dizi.
türkiye de kitap okunmamasının sebeplerinden biri de bu muhteşem serinin türkiyede parçalara ayrılmasıdır. şöyleki ilk kitap haricindeki her kitap bizde 2 parçaya ayrılarak piyasaya sürülmüştür. ki her parçanın 20 tl ve üzeri fiyatlarla pazarlanması fak dı sistım* dememe sebep olmaktadır. abi hadi ben alıyorum okuyorum öğrenci adam nasıl alacak okumasın diye her yolu deneyen kitapevleri altın satıyormuş gibi kitap pazarlamakta. ulan michael jordan bile 2017 yılı için her çeşit ayakkabı 19.99 $ dan satışa sunucam millet sevinsin dediği zamanda s.ktimin kitapevleri pahada yarışmakta.
6.sezon fragmanını izledim, Bran'ın ak gezenlerle karşılaştığı sahneyi görünce aklımı kaybedecek gibi oldum. heyecanla bekliyorum.
Yeni sezonun yakkaşmasıyla birlikte son sezonunu baştan almak farz oldu. Beklemedeyiz.
7 sezon son 3 bölümü hacklenmiş ve malum insana düşmüş dizi.

mahmut tuncer is halay başı.
görsel
6. sezon ilk 3 bölümü hacklenmiş ve malum ortamlara düşmüş dizi.

jon snow is dead.
Bekliyoruz amk, napalım bekliyoruz.

He he piyasa dizisi.
artık başlasındır yoklukta beklenendir özletendir hazırlık yaptırandır size bir şey diyimi bende en fazla merak cüce lannisterdır.