belki de hıncal uluç'un en samimi itirafıdır. gerçi ilk değil 2007 yılında da utanmıştı ama bu sefer iyice yüzü kızarıyor heralde, ntv'de verdi veriştirdi yine. şu cümle ise ibretlik "galatasaraylılar artık sadece fenerin kaybetmesiyle sevinebiliyorlar".

bakın bu ilk utanç:

http://www.milliyet.com.t...07/05/22/son/sonspo07.asp

bu da sonuncusu:

http://www.facebook.com/v...=1324042694354&ref=mf

edit: utanan hıncal, tepki gören biz, anlamadı ben onu *
(bkz: hıncal uluc u galatasaraylı kabul etmek)
-galatasaraylı olmaktan utanıyorum
+peki bu galatasaraylılar'ın umrunda mı, toto?
taraftar olmaktan nasibini alamamış kişi söylemi.
armaya olan aşktan utanılmaz abi.
(bkz: kapı açık arkanı dön ve çık)
http://www.haber24.com/re...67539/67539_haber24_o.jpg

(bkz: hıcal uluç un utanabilmesi)
galatasaray da senden utanıyor, ne tesadüf..
i. hayatını ona buna b.k atmakla geciren bir adamın son icadı.
ii. senol gunesi 2002 de final oynatamadığı için basarısız sayan, titanic i gemi mühendisi zihniyeti ile izleyen bakis açısının beden bulduğu dengesiz olmak ve gündem yaratmak için b.k atan bir bitmişin son cırpınısları.
iii. ezeli rakibinin düstügü komik duruma sevinmek bir yana, besiktasa yapilan onca haksızlıktan sonra febe nin sampiyonluğunu istememek normal bir insani yaklasımken, not: galatasaraylıyım, bunu ta getirip galatasaraylı olmaktan utanıyorum a bağlayan aciz insan halinin dışa vurumu.
(bkz: genç bukalemunlar rahatsız)
söylediklerini dinlemek lazım.
kendisinden haz etmesem de mantıklı ve dogru konuşuyor bu videoda.

türkiye'de uefa kupası almış tek takım olan ve türkiye'nin en büyük futbol kulüplerinden biri olan galatasaray'ın tek sevinç kaynağının fenerbahçe'nin şampiyon olamaması olması ne kadar acı! üstelik şampiyon olamadı diye sevindiği takım şampiyonlar ligine giden iki takımdan biri ve türkiye'de hemen hemen her spor dalında derece alan tek takım yıllardır!

diğer tarafta kendi takımı yenilirken trabzonspor gol attı diye tribünlerde deli gibi sevinen bi taraftar ve futbol kulübü.
bu mudur kendinize yakıştırdığınız büyük gs taraftarı?
(bkz: yalandan kim ölmüş)
(bkz: hıncal uluç un troll olduğu gerçeği)
biz de galatasaraylı olmaktan utandığını söyleyen sözde galatasaraylılardan utanıyoruz şeklinde karşılık verilmesi gereken hede. iyi tanıyalım çakmaları.
Bu kadar konuştuktan sonra, bi zahmet galatasaraylı olmaktan ömür boyu istifa etmesi gereken insanın açıklamasıdır.
Fanatik olmadığı için Fenerbahçe'nin şampiyon olması yada olmaması umrunda değil önemli olan onun için Galatasaray'ın şampiyon olması.

Böyle düşünen biri için doğru tespitleri var bence sonuçta ben trabzon gol attığında oturduğum koltuktan fırladım,maçın bittikten 2,3 dakika sonra Bursa'nın şampiyonluğu netleşince yanımdaki fenerlinin üzerine atladım.biraz respect adama*
sadece galatasaray değil diğer takımların da asıl içinden geçenleri dillendirmiş.

şu tespiti çarpıcı : fenerbahçe avrupanın en başarılı spor klübü'dür.
sadece galatasaray a değil fenerbahçe ye de geçiriyor arada. dikkatli dinlenmesi gerekiyor. söyledikleri birebir doğru. fenerbahçenin şampiyonluk kaybetti diye eğlenen kendini avutan rakipleri var. türkiye kupasında çeyrek finalde elenen, 4 hafta önce şampiyonuluk umutlarını kaybeden takım kendini sorgulaması lazım ilk önce. eğlenmek kolay, bir iç hesaplaşma yapın bakalım. fenerbahçe nin galatasaray ı geçmediği bir branş söyleyin bu sene. yalan mı bunlar, adam doğruları söyleyince mi kötü oluyor. he sen hala dalga geçmeye çalışıyorsan sadece kendini avutuyorsun demektir.
bir galatasaraylı olarak biz de senin galatasaraylı olmandan utanıyoruz denilesi durumdur..
hıncal uluç'un bursaspor şampiyonluğu ile ilgili, galatasaraylılara söylediği sözdür.
galatasaray için fenerbahçenin şamar oğlu oldu, şampiyonluktan ümidini kesmiş, fenerbahçeyi yenemeyen diye lafllar etmiş,
eh be hıncal uluç, galatasaray - fenerbahçe derbilerinden sonra yazılarını da okuduk, o zamanlar neden bu lafı etmiyorsun da şimdi konuşuyorsun.. bence hıncal uluç'un bilmediği bir hastalığı var.. bir insan bu kadar mı olur, herkes neye seviniyorsa, neyi destekliyorsa, hıncal uluç karşı çıkar, eleştirir.. kim bir şeyi yerden yere vuruyorsa hıncal uluç destekler, kendini böyle iyi hissediyor galiba.. yaşına, yazılarına, fikirlerine her zaman saygım vardır ama, bazı şeyleri gerçekten abartıyor.. öz düşünceleri değil abartmak için, eleştirmek için kendini zorluyor..
konuşması dinlendiğinde kişinin sarfettiği ender doğru cümlelerdendir.

doğru konuşmuştur vesselam. nasıl ben stadımızda sahaya inen o salak klitleyi görünce rahatsız olduysam, hıncal da fenerbahçe'nin şampiyonj olamamasına sevinen lig 3 ve 4. sü olmuş takım taraftarlarını görünce iyi hissetmemiştir.
bir eziğin haklı beyanatı. *

kim olsa utanmaz azizim? anlı şanlı fenerbahçe mi bu; çıkıp haykırasın?
fazla söze gerek yok. son derece doğru bir başlık. adam biliyor 8-0 ankaragücü maçını da, 6-0 fenerbahçe maçını da, devlet yardımıyla stat yaptıklarını da, hakemler tarafından 3 korner 1 penaltının uyguladığı tek takım olduğunu da...
(bkz: galatasaraylı olmandan utanıyorum)
hınç-al ın son saçmalığı.

bu adamın galatasaray hakkında olumlu ya da olumsuz hiçbir yorumunu aklı başında bir galatasaraylı ciddiye almıyor zaten.

ayrıca bu bunağı ntvspor hala neden konuşturur, anlayamıyorum.
hazır bu vesileyle bıraksan şu galatasaraylılığı lütfen.şampiyon olamamaktan utanıyorsan bırak gitsin abi.bu taraftar yeri geldi 14 sene bekledi yine bekler.Senini gibi kupa sevdalısı bir yığın tarftarımız olacağına arma sevdalısı bir avuç tarftarımız olsun.