bugün

ben hariç diğer kanatlıları gerim gerim germiştir.
kupalara layıksın sen şanlı galatasaray.
Kupa alınca heyecanlanmıyorum artık kanalı değiştirdim.
Bu kupa gazı ile şampiyonlar ligi grup aşamasından çıkabilirtesi var.
ALLAH daha çok nasip etsin.
Dün geceki kupayı, Fenerbahçeli fenerasyon başkanı Nihat Özdemir'in ellerinden almak çok keyifli oldu.

Adam için için ağlıyordu.
Küme düşen takımları yenerek ve de hakemlerin desteği .
küme düşen takım kadar olamayan ezik büyüğümsü takımların bok atmaya çalıştığı tertemiz kupadır. seneye varsa şekliniz finale bekleriz. kodumun ezik kuşları.
Ümraniyespor'a elendiği için küme düşen takımın yerinde olamayan kuşların küçümsediği başarı.
Kazandıkları son iki kupadan birini sahada diğerini tv de gözümü kırpmadan izledim hakikaten hiçbir şey oynamadılar zaten ziraat finalinde hakem beni kanser etmişti dün de akhisarda bir forvet olsa işler çok farklı olabilirdi yine de tebrikler ama kupayı kazandığında da Fatih Terim’in yüzünü gösterdi adam da gram memnun değil futboldan şampiyonlar ligini hedefliyorlar yetmez yine de akhisarla oynaması tam kadro sahada olmaması falan gibi etmenleri sıralayıp kendinizi avutabilirsiniz ki haksız da sayılmazsınız bi falcao ve sağlam bir altı numarayla çeyrek final uzak değil.
Yeter lan allahsızlar kulüpte koyacak yer kalmadı bırakın fener beşiktaş neyin alsın yazıktır.