bugün

ispanya' nın AS gazetesinin haberine göre öyleymiş.
galatasarayda bu kabızlık varken yersiz bir haber gayet.
(bkz: transfer haberlerinin boku çıkması)
medyanın her yerde aynı olduğunun ıspatıdır. türkiye'de de böle bunlar avrupa'da da..
işleri güçleri haber bulamayınca götlerinden transfer haberi uydurmak.
istemek başarmanın yarısıdır mantığıyla galatasaray taraftarının gözünü boyayacak olan haber.
resmi olarak almış olması değil, istemesi de değil, yarı ciddi ilgilendiğine dair küçücük bir delil olsun, büyük konuşmayayım neyse.

Tatsız bir şaka. Şaka leite.
istemek iyidir ya ; umut etmek filan , hayal kurmak...
isteme demiyorum hobi olarak yine iste ; ama abartmayın...
brezilya'dan yine ortalama bir orta saha oyuncusu gelmesiyle sonuçlanacak haberdir.
ulan buffon dediniz kimi aldınız.
ah ünal başkan ah.
(bkz: gönül bu ota da konar boka da)
buffon diyip adını bilmediğimiz bir kaleci alındığına göre kaka diyp kimi alırlar göreceğiz.
elde turkish delightla gidilip mis gibi ispanya havasıyla geri dönülecek dünürlük eylemi.
Basın bir bok atıyor ortaya.
gelen ilk tepkiler dalga geçme "sdfdsggfdah kaka laaaann.. bok bok bok kaka" yorumları...
doğal olarak gelmediği zaman.. "belliydi zaten beceriksiz yönetim tüüü kakaaaa"

resmen insanların duyguları ile oynuyorlar..

not:gsli değilim..
asparagas haber mantığına güzel bir örnektir.
(bkz: başkanım beni al)
(bkz: şakaysa hiç komik değil gerçekse çok komik)
türk basınının bok yemesidir. sırf paçavra gazeteleri satılsın diye okuyucuları kandırma gayretidir.
(bkz: allah in emri peygamberin kavliyle)
hani şu ispanya seferine çıkan ve bozguna uğrayan, sözüm ona büyük adam diye şişirilen mecburi,nöbetçi başkanları mı alacakmış. önce bir forlan ve reyesi alsın da, sonra sıra koca kakaya gelsin.
galatasaray'ın bu işin bokunu çıkarmasıdır.
başka bir şey değil.
sadece istemekle kalacak girişimdir.
normal bir istektir. büyük transfer yapmak isteyen galatasaray'ın arayışı olabilir. büyütmemek lazımdır. ergenlik döneminden itibaren kaç kızdan istediniz de aldınız gençler? isteyenin bir yüzü kara, vermeyen zenci. siktir edin.
ünal aysal: kaka biz seni istiyoz.
kaka: ne manada?
ünal aysal: uhuuuu seni hınzır seni.
kaka: çok seksisiniz başganımmmm.
ünal aysal: sen gel bizim klübe, biz hepimiz seksiyiz.
kaka: yok, ronaldo sizin hepinizden daha seksi, gelmiyom.
ünal aysal: gelmezsen gelme mk. sen kimsin? ben de messiyi alırım. o gelir bizim gibi seksi klübe.