tomas ujfalusi'dir zannımca. defansın adeta bel kemiği olan big chief, takımın sağlam savunma yapmasına ve rahatça ileri çıkmasına katkı sağlamıştır.
roberto mancini'nin uyguladığı taktikten midir, bilmem ama galatasaray geçen 2 sezonun aksine bu sezon ileride basan değil adeta 11 kişi savunma yapan, topu ileri taşımakta zorlanan ve ortasahasında neyin nerede olduğu belli olmayan bir takım görüntüsü çizmektedir. binaenaleyh 2 sezon önce az gol yiyen, taş gibi defansı varken; geçen sezon ujfalusi'nin sakatlanmasıyla bol gol yiyen bir takım olmuştur. fatih terim'in ileride basan taktiği ile bu boşluğu doldursa da bu sezon rakip kötü oynadığında kazanan, rakip iyi oynadığında çuvallayan bir galatasaray var gibi.
her daim hagidir.
Tartismasiz Mário Jardel´dir.
ah bi kewell vardı... belki galatasaray'ım değil ama ben arıyorum. kendisine azıcık yanıktım da. nerdesin harry nerdesin kewell?
metin oktay'dan sonra gelmemiştir.
arda turan. boşuna aramayin açmiyor işte.
arda turan, adam işini biliyor futbolunu oynuyor, akıllı bi oyuncu kariyerini atleticoda geçirip dünyaya duruyor bizimkiler hala fenerbahçemi büyük galatasaraymı büyük hesabındalar.
Kral hakan şükür ve kaptan bülent korkmaz. Sadece futbolcu olmalarından değil. Takımı bütünleştirici rollerinden dolayı özelllikle.
arda turan .
Arda Turan ciddi manada aranmakta. Buna ek bence Ujfalusi
Şu an için hamit altıntop.

Yakın zaman içinde ujfalusi.

Totalde ise hagi'dir.
çok çok iyi oynamasa da canla başla mücadele eden, taraftarın çok sevdiği emektar galatasaraylı futbolcular da vardır. bu futbolcular gelseler de takımı uçurmayabilirler ama galatasaray ruhunu taşırlar eminim.
(bkz: johan elmander) * * *
(bkz: milan baros) *
(bkz: harry kewell) *
(bkz: Tobias Linderoth)