bugün

(bkz: uefa cup)
(bkz: uefa super cup)
KADROSUNDA DÜNYA YILDIZLARINI BARINDIRMASI.(BAROS,KEWELL,ELANO,KEiTA....)
asaleti.
(bkz: ee ne var biz de uefa kupasini aldik) *
ezik olması diyecem beşiktaş bozacak, bilmiyorum bulamadım vallahi.
taraftarların futbolcuların ve yöneticilerin takımın adını yanlış söylemesi...

örnek:

biz gaaasaray olarak...

oğlum akıllı ol biz gaasaraylıyız..
farkı tohumundadır.
100. yılında şampiyon olamayan bir takımdır.
yabancı insanların türkçe'de öğrendiği ilk kelime "galatasaray" ve "hakan şükür" olması.
daha başarılı olmasıdır.

(bkz: nokta)
ne uefa kupasi ne en cok alinan türkiye kupasi nede sampiyonluklardir. o galatasaray asaletidir, bilen bilir, bilmeyen zaten cahildir.
4 sene üst üste ligde şampiyon olan tek takım olması.
avrupa hedefleyen tek türk takımı olmasıdır.
asaletidir. avrupa karizmasıdır. yıldızlarıdır.
türk futbolunun son 20 yılında en çok şampiyonluk kazanmış takım olmasıdır.

(bkz: 9)

not: hadi bu da benden size bilgi olsun. aynı süreçte beşiktaş 6, fenerbahce ise 5 kez şampiyon olabilmiştir. ikisini topladım. galatasaray'ı geçtiler. yürekten kutluyorum.

edit: yalan mı?
tek bir cümle ile sarı kırmızı dır.
webcam'le tatmin olan bir futbolcuya sahip olması.

edit: eh tabi insan utanıyor haliyle. ondan eksi verdin sanırım.

edit 2: bakın şimdi salıyom bilica'yı üstünüze. bu ne lan, yalan mı söyledik. kızdırmayın adamı.
saksocu futbolculara sahip olmamasıdır.

(bkz: fabio bilica)
paolo maldini gibi dünya futbolunun önemli bir ismine "kimse beni burada 25 000 kişi olduğuna inandıramaz" gibi, asırlarca konuşulacak bir söz söyletmesi, türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi yabancı oyuncuları getiren- başta george hagi- olması, türk milli takımının ilk 11 inde 10 oyuncusunun yer alması ve buna benzer bir çok olaydır.
yenilince "ama bizim kupamız vaaaaaaaaağğğğ" şeklinde savunma yapan bir taraftar kitlesine sahip olması.
"ama bizim kupamız vaaaaaaaaağğğğ" şeklindeki sözlerine "ama biz de sizi 6-0 yendiydik" şeklinde karşılık veren ezeli rakiplere sahip olmasıdır.
(bkz: sabri sarıoğlu)
müzesidir.
keltlerden gelmiş olmasıdır.
sporun tüm branşlarında fenerbahçe'nin en çok tokatladığı takım ünvanına sahip olması en önemli farklardan biridir. herhangi bir türk takımının bunu başarması için bir yüz yıl daha mücadele etmesi gerekir.