bugün

ünal aysal'ın para kazanma politikasıdır. adam resmen borsayı manipüle ediyor. her haberde hisslerin değeri artıyor. (ğeşin edit: sonuna kadar galatasaraylıyım)
üç tanesi fenerbahçe' ye gelmiştir.
ujfalusi gelmiştir!!!!111

şaka maka sneijder gelirse ünal aysal'ın o tebessüm eden fotoğrafını özel mesaj atacağım size.

ne ara unuttunuz hamit'i daha taze acı.
hangilerini bildirmişiz borsaya?
yaya toure yi, kaka yı, lucio yu, buffon u galatasaray ın borsaya bildirdiğini gösterebilen çıkar mı? hadi sallıyorsun bari usturuplu salla da yeme ihtimalimiz olsun.
sabri' nin içinde hiç olmadığı oyuncu gurubudur.
Snejder transferi konusunda da korkulan olaydır. Akşam snejder'i borsaya bildirip, sabah alper potuğu almak evlat acısıdır.
bu listede çoğu oyuncunun borsaya bildirildiğini duymadım ben birader.bok atmayın.kaldı ki galatasaray istediğini alsın.bize ne?biz niye kendi işimize bakmıyoruz.bazı galatasaraylılar kendince laf sokmaya çabaladı diye biz niye karşılık veriyoruz?ya beyler saçmalamayın.hem de sallamayın.
hadi bunları yapıyosunuz bari 'fenerbahçeliyim' diye dolaşmayın ortalıkta.ben de fenerbahçeliyim amk.hatta senden daha fenerbahçeliyim.durumum yerindeyse,gidemeyeceğim maça bilet alıyorum ben birader.kulubüm kazansın diye,ihtiyacı olan gitsin ben gidemiyorsam diye.sen futbolla yatıp kalkarken lisede kilometrelerce uzaktan basketbol,voleybol maçı izlemeye geliyodum ben.sana ne lan gs transferinden?biz spor kulubüyüz hacı.bu mantıkla büyüklük olmaz.galatasaray messiyi alsın amk.sen maçını kazanmaya bak!!!
Yanlış bilgidir. Yazılan isimlerden, sadece diego forlan ve reyes borsaya bildirilmiştir. O da anlaşıldı diye değil görüşmelere başlandı diye bildirilmiştir. Malesef bazıları görüşmelere başlanmasını anlaşmak olarak gördüğü için hataya düşüyor. Sonra medyanın veya fandaşların gazına gelip artistik patinaj şampiyonalarında birinci gelebiliyor sözlüklerde falan.
Gs borsaya transferi gerceklestirdik diye bildirmedi. Sadece transfer gorusmelerinin basladigini bildirdi. Ayrica lugano kuyt ve stochu da borsaya bildirmedi. Guya galatasaraya calim attiklarini ima etmeye calisan bir yazarin bos cirpinislari.
asla;
buffon
kaka
lucio
yaya toure gibi oyuncuların olmadığı oyunculardır. götümüzden element uydrmayalım efenim. sonra götümle dahi gülemiyorum istesemde.
borsaya bildirmek almak değildir. görüşülüyor demektir. her görüştüğünüz oyuncuyu zaten almazsınız, alamazsınız. en basitinden football manager oyununda bile her teklif yaptığınız adamı alıyor musunuz?
haa. bir de, alamadı ki alamadı kiii eheheh tayfası var. hadi alamadı diyelim. ya alsaydı? 9 puan fark koyulmuşsun, kadınköyde kupa kaldırmış en büyük rakibin. ya o adamlar da gelseydi? lig 22. hafta falan biticekti heralde. *
şuan mevcut kadrosundaki oyuncu sayısından daha fazla sayıda olan oyunculardır. hele içlerinde genç, yetenekli birileri varsa onuda büyük ihtimalle fenerbahçem alır.onlar da bakar. 100. yılında şampiyon olduğumun oğulları. kedicikler.