bugün

galatasarayın her sefer yenilmesi için, hatta azalarak bitmesi için yapılması gereken kampanyadır.

Haydi arkadaşlar gidip apdest alıp, 2 rekat namaz kılalım, arkasındanda bedduamızı edelim.

Not: küçükken galatasaray taraftarı çocuklar beni dövmüşlerdi, hala unutamıyorum.

Edit: beni döven galatasaraylı çocuklardan bi tanesi var ya, işte onun ta amına koydum! Diğerlerini sorarsanız, eşşek kadar oldular. bir az zaman geçsin onlarıda sikecem.
galatasaray için şike kampanyası varken gereksizdir. hakemleri satın aldınız yetmedi mi? allah'ı mı(haşa) satın almaya çalışıyorsunuz bu sefer?
küçükken topu florya metin oktay tesislerine kaçıp, o sırada tek başına antrenman yapan dönemin galatasaraylı futbolcusu ulric van gobbel ile karşılaşıp başına olmaz işler gelen fenerbahçeli çocukluk arkadaşım mükremin'i hatırlatan kampanyadır.

sonra adını sudenaz olarak değiştirdi gerçi, oluyor böyle şeyler hayatta.
köpeğin duası...
yürekten katılacağım kampanyadır.
imamlığını rambo okan'ın yapabileceği dua ayinidir.

http://t0.gstatic.com/ima...1XrbzqNAd0hDqNFK0NeIce2zA
o değil de, başlığı görür görümez sözlükte yazar olmayı başarabilmiş ergenlerden kurtulmak için hatim indirmeye karar verdim .
tatmin etme gücü yüksek olan kampanya.
--spoiler--
küçükken galatasaray
taraftarı çocuklar beni
dövmüşlerdi, hala unutamıyorum.
--spoiler--

şahsımın dövülme sebebi aslında takım kavgası değildi. Unuttum lan hakkaten niye düvdüler bu ibneler beni.
Kemik ve gök meselesi.
ulan 6s liler siz ne pislik adamsınız lan ergenler.başlığı açan bariz 6s li ergen bir kro amk.aklonsirada ironi yapmaya çalışmış mal herif.
(bkz: apdest almak)
(bkz: salak yemin ederim geri zekalı bu çocuk ya)