bugün

basketbolda yaşanan skandal yüzünden diğer branşların da etkilenmesi gerektiğini söyleyen bir iddia. yuh diyorum. ay komple kapatın o zaman kulübü. kewell da bana kalsın.

http://www.tivici.com/ind...amp;catid=68:kayser-sozer
(bkz: bir alt lig de neymiş)
büyük boşaltım sistemimin son bulduğu uzvum ile güldüğüm istek/öneri.

oldu olacak, komple kulübü kapatıp oyuncuları o piti piti'yle diğer takımlara bölüştürelim, hatta tüm galatasaraylılar'ı ülkeden sürelim. kulübün kapanmasını fırsat bilen bazı çakallar da, direk müzedeki türkiye kupaları'na saldırır, birkaçını alırlar belki.
bununlada olmaz tüm erkek gs lilerin pipilerinide kesin pilav üstü yersiniz.
su anda bunu okuyan kisinin tuttugu takim ve galatasaray disinda diger tum takimlarin iki alt lige dusmesini gerektirecek durum.*
(bkz: çükü tutmak)
almanlar yenilince biz de yenilmiş sayıldık mantığıdır.
yazarının kendi taraftarını taşladığı bir yazı. neymiş, galatasaray'ı liseliler yönetsinmiş. Özhan canaydın liseli olduğu için gs'yi yönetmiş. falan da filan.
evet evet düşürülmeli hatta yerine de 1860 münih çıkarılmalı.
bu sezon diğer takım(lar) için şampiyonluğun yolunu açacak olaydır ki başka da çareleri yoktur.
tabi canım, hatta su topu takımı da antrenman yaparken havuzun suyu aniden boşaltılmalı; kürek takımının da kürekleri fenerlilere hediye edilmeli.
şiddetle karşı çıktığım olay.lig başlamadan 6 puanımız garanti zaten. mazallah düşelerse biz naparız..
aslantepe inşaatı da durdurulsun. adamlara bak, hem cemal nalga'ya yanlış forma giydiriyorlar hem de aslantepe stadını yaptırıyorlar. vay sahtekarlar vay.

not: las vegas idmanyurtluyum