bugün

Sen olmasan felaket olurdu iyi ki varsın.
Sakla beni.
Tut bide.
Böylece bana trenler çarpmasın, kimse beni öldürmek istemesin. Korumaksa, sonsuza kadar koru beni.
Erik hoşafı susatıyor, sahurda tüketmeyin.
2+2=4 eder. evet.
Tespit yaparken sıçan dayı.

görsel
paran varsa yan cukta yarak oynar amcıkta.
Güzel izmirimde geçerli olan söz.
kıbrıs şehitlerinde geçerlidir bu söz.
görsel
Okurundan çok yazarı olan sözlükte yazarım.
medyum memiş gibi kızım ne hissetsem çıkıyor be.
hiç kimse masum değildir.
(bkz: hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey)
görsel
bence de evet. fazlasıyla haklı.
Bugün bindim otobüse önler biraz doluydu arka taraflar boştu. Ön taraftan biraz ilerleyip durdum. Ortadakilerle kesiştikten sonra hepsi birden arkadaki boşluklara ilerledi ön tarafı boşaltmış oldum. Bu gün bakışlarımın çok etkili olduğunu tespit ettim yiğenlerim. Sizlerede tavsiye ben gibi dayılarınıza yer verin ayıptır yav.
ysk' ya göre evinizde yakaladığınız hırsızın dışardan girdiğini kanıtlayamazsanız,

aile ferdi sayılıyor

ve kütüğünüze kaydediliyor.
Sözlükte saat 3 den sonra online düşüyor ve 8 den sonra artmaya başlıyor, hergün aynı şekilde.
güne erken başlamak güzel de sürekli esnemek kötü.
görsel

https://www.google.com.tr....0..35i39k1.0.qSg9Qy6ok4w
(resim:#1)
görsel
ankara cok soguk hayat ise cok boktan. bindigim otobusler bile ayni. ve surekli uykum var.
görsel
görsel
furkan gök tesbitleri.
ıq' su 70 üstü olanlara önerilmez.

görsel
ayrı bir kafa ya. ne yapıyorlarda böyle gerçeklerden uzaklaşabiliyorlar?
kış saatini yürürlükten kaldıran yetkilinin tam olarak neyi amaçladığını bilen varsa söylesin. insanlar daha gözlerine açamadan işe gidiyor herkesin biyolojik saat pertingen şıtrayze.
asla asla deme, tükürdüğümüzü yalıyoruz sonra.
on kadın sürücüden en az sekiz tanesi saygısız, bencil. kompleks mi yapıyorlar inat mı ediyorlar dertleri ne bilmiyorum ama ne yayaya, ne bir araca yol vermeme konusunda çok ısrarcılar.