bugün

Kurt milliyetcilerini zevke getirmistir. Gorusecez sizinl bekleyin sadece.
bazı orospu çocuklarına ''ava giderken avlandı'' diye malzeme veren görüntülerdir. gel gelelim o olayların göbeğinde 3 sene okuyan, fırat'ı da katilini de tanıyan birisi olarak söylemek isterim ki;

bu pkk'lı grup yılın 365 günü orada apo posteri açar, lastik yakar, kürtçe müzikleri ders dinletmeyecek derecede bangır bangır öttürür, polis geleceği zaman sınıfları basar, işine gelmediğinde fakülteyi kilitleyip, dersleri sikip atar. şimdi bu kadar anarşinin içerisinde bir grup bu orospu çocuklarına dur dediği zaman ''ava giderken avlanmak'' oluyorsa sizin şerefinizi sikeyim ben.

ayrıca fırat'ın katili olan o pkk'lı bizzat benim tanık olduğum 20 tane suça karışmıştır. polisle çatıştığını gördüm, tgb'lilere saldırdığını gördüm, kendilerine tepki verenlere atar yaptığını gördüm. kendilerinden olmayanı köşeye çekip 10 kişi dövdüklerini gördüm. yani o götten bacaklının okulda girmediği mevzu yoktu, edebiyat ve iletişime takılan herkes bunu bilir.

edebiyatın içinde 5 tane ülkücü öğrenciyi esir alıp, ''fırat ile bornova ülkü ocakları başkanı gelmeden bırakmayız'' diyen piç kurularını kimse konuşmaz. fırat o kadar delikanlıdır ki, tek başına gitmeye kalkar o çocuklar için, sonra polis operasyonla o çocukları kurtarır. ama onları esir alan piçler ertesi gün o okulda dolaşmaya devam eder.

bunları burada bazı şeyler üzerinden prim yapmaya çalışan orospu çocuklarına inanmayın diye anlatıyorum. varsa merak ettiğiniz mesaj atın, size orada ne döndüyse anlatayım.
başlıktaki yazıların çoğu kendini hümanist olarak tanıtan kürtçü orospu evlatlarına ait.

hepsinin yazıları da burada. şimdi bunlar ölen teröriste barış güvercini deyip, bu çocuğa oh olsun diyorlar. sonra "biz milliyetçi değil. insancıyız" ayağı çekecekler ve geri zekalılar buna inanacak.

ama bunların ve bu zihniyetteki bütün insanların itlaf edileceği günler de gelecek. o zaman köpek gibi yalvarışınızı mutlaka izleyeceğim.

mezardaki ananızı babanızı sikip, beşikteki zina mahsulünü geberteceğiz... yakındır o günler merak etmeyin.
Izlemedigim görüntüler.

Ölene allahtan rahmet kalanlara da baş sağlığı diliyorum. Bu görüntülerin neden şimdi servise sunulduğunu ayrıca düşünmek gerekiyor zira aylar önce gerçekleşen bir olay.

Bir üniversite öğrencisinin görevi nedir asayişi sağlamak mıdır. Ben istanbul üniversitesinde Beyazıtta okudum gördüğüm yaşadığım olaylar oldu. Diyeceğim herkes bir yol seçiyor bu hayatta kendine.

Okula bıçakla giren öğrenci ne kadar sucluysa o bıçağı okula sokabilmesine imkan verenler de o kadar suçlu. Bizimki bir zihniyet sorunu ama bunu tartışmak da çok anlamlı değil zira her ideoloji kendi silahlı gücüne güvendiği sürece daha çok genç insan ölür bu ülkede.
edit: videoda 100 tane yüzleri kapalı elleri satırlı orospu çocuğu vardır.

hain pkk lı köpekler tarafından, sınava giderken şehit edilmiş bir vatan evladı.

orospu çocukları, 90 kişi satırlarla palalarla saldırıp öldürmüşler fırat'ımı.

bir karıncayı bile incitmeyecek kadar nayıftı fırat.

ortaya uzun versiyonu da çıkmıştır bu katliamın:

http://superhaber.tv/fira...k-kez-ortaya-cikti-haberi

unutmasın hainler:

(bkz: bir türk dünyaya bedeldir)
unutma unutturma!
görüntüleri tekrar izleyince hem üzüldüm hem kızdım.

100 kişi, bağıra çağıra maganda gibi adamların canına kastedin ondan sonra da mağdur edebiyatı yapın. olacak iş değil.

öte yandan, ne olursa olsun böylesi bi ölüme de can dayanmaz.
Yine Fırat faşist oldu 100 tane eli satırlı şerefsiz piç yine ezilen halk yine mağdur oldu.
(bkz: Fırat ı harcamışlar matmazel)
Portland pkklı piçini biri siksin yeter lan sözlük pkklı piclerle dolu atın lan şunları.

Edit:ona like atan kansız hainlerin...