bugün

Asla salon sporlarıyla ilgilenen beyefendilerden olamayacaklar, yazık.
Bir futbol takımı uğruna kalpler kıran, taraftar olayım derken magandalaşan, kılık kıyafet düzeni olmayan, dağdan inmiş kaba saba hanzo bunlar.

Gidin bi basketbol voleybol tenis hentbol eskrimle neyim ilgilenin. Ama yok.
Köylüler sizi.
keşke biraz şundan olsa..

görsel
ben gayet sağlıklı, bilinçli, sporunu yapan, günde 8 saat çalışan ve gayette beyefendi biriyim.

yani ama onlarda hayvan gibi şeyapıyor, nasıl sakin olalım
Salon futbolu sayılıyor mu?
kabullenmesi zor acı bir gerçek.
Sıfır kekolukla katılmadığım önerme.
paolo coelho? socrates? genellemenizi sikiyim.
Kekoyuk nolmuş aq.
Çoğu erkek ergenliğinde ve ilk gençlik yıllarında fanatiktir; bunu unutmamak lazım. Büyüdükçe bu davranış yerini hobiye bırakmalı kanımca. Galatasaraylıyım, pazar günü Fener'e yenilince herkes kocasını bilecek pankartı geldi aklıma. Hafif Bi' tebessüm ettim. irfan can'ın ve mesut'un sinirlenmeleri çok da bi' şey hissettirmedi bana. Sadece şu an memleketinin takımını desteklemeyi mantıklı buluyorum. Eski kız arkadaşım Gençlerbirliği'ni tutuyordu mesela. Ben de artık Eskişehirspor
'u desteklemeyi düşünüyorum. Lig TV'den taraftarlık yapmak istemiyorum. Passolig'imle Galatasaray amblemi ile es es maçına girdiğim günü hatırladım. Tüm şehri yaşıyorsun ve olayı eğlence boyutunda bırakabiliyorsun.

O yüzden keko barzo hanzo muhabbetinden ziyade oynanan oyundan keyif almak lazım. Sonuçta üç büyüklere bel bağlamak çok saçma. Ben futbolu seviyorum. Esenler bilmem ne spor ve akçaabat maçını izlemek bile hoşuma gidiyor.