bugün

ne kadar uğraşırsa uğraşsın benim gibi çift ayaklı bir orta saha da olamaz. zor durumlarda veya arkadaş ısrarı üzerine kaleye geçer. yazıktır.
Basketbola ilgisi vardır.
Benim lan.Ne bok anlıyorsunuz şundan amk.
Bireysel sporlarla ilgileniyordur.
ne takım tutarım, ne futbol oynarım.

benim nazarımda futbol oynayan, daha doğrusu bi takım tutup onun için efor sarfeden tipler boş insanlardır.
Uzaktan topa iyi vuramaz.
Ben bile hoş plaseler atabildikten sonra...utanın efenim, falso verdiremediğiniz o toptan.
insanların duygularıyla oynamasında mühim olan o. Futbol oynamasada olur önce adam olmak lazım.
bilmiyorsa hiç o işe girişmemesi gereken erkektir. yoksa çabuk faul olabilir.
eskiden oldukça iyi oynardım, en son top ayağıma değdiğinde 15 yıl kadar önceydi. o kadar zamanım yok artık.
vurduruyordur. yani topu başkasına vurduruyordur. kendi vuramıyordur...
"herkes yetenekli olacak diye bir kural yok fakat herkes oynayacak bir şekilde" der sokak kanunları.
Küçükken mahallede maç yapmıyordur veya futbola ilgisi yoktur futbol oynamak için önce maç seyretmeli örnek alınacak bir rol modelin olması gerek.
futbola yeteneği olmayan erkektir. (bkz: selçuk şahin) (bkz: sabri sarıoğlu)
cogu oyle sanar. tamam futbol oynamayi beceremeyen olabilir ama bu adamlarin cogu dislanmalar sonrasi futbol oynamaz ve neticesinde futbol oynamayi berecemeredigini dusunur. bizim ilkokulda beni de neden bilmem hic almazlardi futbol maclarina. oysa ben besiktas kucuklerden teklif dahi almistim mani oldu annem. bir gun siniflar arasi maca formamla gitmistim, ogretmen herkesi oynatacagim demisti. benle bir iki erkegi oynatmamisti. ama ben hem sokaklarda hem lisede hayvan gibi top oynardim. mahalle maclarinda da istisnasiz tercih edilirdim. velhasil, bir deneyin. yani elbette sevmiyorsaniz bosverin ama icinizde denemeye dair istek varsa, bu sekilde kirilmasini izin vermeyin.
Benim. Eskiden defansım iyi diye çağrılırdım da uzun zaman önce gelen geçiyor giden geçiyor daha çağrılmadım. Neden peki bu kadar kötü futbol oynuyorum? Bilmiyorum, küçükken maça alınmayan ezik velet olduğum içindir.
ne futbolu olduğu önemlidir. misal amerikan futboluysa gayet becerebilirim. hatta adamı siker geçerim.
Benimdir o. Beceremiyorum yani ne yapayım. Çok dışlandım bu konuda umrumda olduğundan değil yani.
Halısahada kaleci olmaya mahkumdur.
Taç atışını ayağıyla kullanan erkektir.
arkadaşları tarafından yan gözle bakılır.
olabilir,herkes her şeyde iyi değildir. Kötü oynadığımdan değil,böyle bir şeyin olduğunu savunmak için yazdım.
galatsaraylı sabri olmaktır müzik piyasasında sinan akçıl olmaktır perdesiz ev salatasız sofradır .
yaşlanmış kilo almış erkektir gençligimde ne top oynardım ama şimdi biraz kilo aldım ne koşabiliyorum nede topa vuracak halim kalmamış .
Hemcinslerinin götünün deliğini ellemeyi seviyordur. Halı sahada napiyolar saniyonuz.
yoktur. zira ülkemizde "hiç olmadı defansta durur, geleni biçersin be abi" anlayışı hakimdir.