bugün

normaldir, fazla şaşılacak bir şey değil.

http://www.haberler.com/f...lis-cikti-3771974-haberi/
(bkz: ibne polis)
bu polisin hemen yargılanıp işten ihraç edilmesine karşılık birilerini döven polislerin davalarının sürüncemede bırakılması düşündürücüdür. bu nasıl bir adalet anlayışıdır?
Farklı bir açıdan: Ve bir eşcinsel vatandaşımızı daha çöpe attık.
polisin açıklaması:
"Kendimi küçük yaşlardan beri feminen eğilimlerin dolayısıyla kadın gibi hissediyordum. Normal bir erkek gibi yaşamak için kendimi çok zorladım. Ancak herhalde doğuştan bir eğilimim olduğu için düzelemedim. Bu hareketlerimin düzelmesi için birkaç seans doktora gittim ama bu da işe yaramadı. Polis olduğum ve feminen hareketlerim devam ettiği için bunu gizli gizli yapmak zorunda kaldım. Mesleğimin verdiği sorumluluğa bir zarar gelmemesi için hep gizli yaptım. Kendimi geri çektim ama bu cinsel eğilimlerimden dolayı erkek arkadaşlarımla birlikte oluyordum. Mesleğe girdiğimde böyleydim. Bu işi paradan çok zevk için yapıyorum"

insanın hormonel dengelerini kontrol etmesi her zaman mümkün olmayabilir. bu tür eğilimlerdeki erkeğe veya kadına toplumun baskı uygulaması yanlıştır.
her meslekten çıkabilir normaldir,
hastadır yardım edilmesi tedavi edilmesi gereken biridir,hastalanınca doktora gideriz değilmi? kabul edip *grip benim hormonlarımda var tedavi olmak istemiyorum bununla yaşamaya alışmalıyım demeyiz değilmi? o zaman eşcinselliğin normal olmadığını hastalık olduğunu ve tedavi edilebilir olduğunu kabul etmeliyiz,

normalleştirmeye çalışanlar var aramızda, nedense homoların geneli böyledir, homoluğu aynaya bakmadan normalmiş gibi kabul eder ve ettirmeye çalışır, düşünsene homo kardeşim; "madem normal birşey homoluk, çabaların sonuç verdi ve herkes eşcinsel olmaya karar verdi, kaç yıl daha sürer insanlık tarihi?"
bence buradaki saçmalık izmir 'de çıkan bir haber kadar saçma cevaplarla dolu.

--spoiler--

--spoiler--

haberde izmir de bir doktor otostop ile bir erkek alıyor. erkeğe eve gidelim birşeyler içelim diyor. ee eve gidiyor adam

para istiyor doktor vermeyince de doktor bıçaklanıyor. şimdi avrat alsa götürse başka bir yorum olurdu, erkek götürmüş

sonuç...

madem duyguların başka yöne travestilik yapmana gerek yok ki eşekçilerden birini bul ,

yada bara git.

bence parasızlıktan yapmış bu iyi sorgulamaları lazım. polis bile aç. biri puaça çalıyor, biri kendini satıyor.

(bkz: aç it fırın yıkar)
polislikten ihraç edilmiş. copunu elinden almasalar bari teselli olarak.