1. ?.
  bu dunyada gereksız bır ınsanın yaptıgı salakca sitenın adıdır..porno sıtesı yapmıs adam, adını da baslık ısmını koymus... böle ı..bnelerde var işte.. yakında kokusu cıkar..
  (bkz: allah akıl fikir versin)
  1 -2 ... meleklerde aglar
 2. ?.
  gece yarısı gelen bir forward mail ile haberdar olduğum site. birkaç şuursuz kendilerince bir şeyler yapmak istemiş, kutsal olanla böyle dalga geçmeye çalışmışlar. gelen mail'de hacker tanıdığı olan varsa bir şeyler yapsın, yoksa da en azından forwardlasın belki birilerine ulaşır ve site hacklenir denmiş. ne denir ki siteyi açan kişilere küfretsen neye yarayacak, sinirlenip kızsan neye yarayacak.
  -1 ... ogzi
 3. ?.
  bizim hackerlerin biran önce el atması gereken site.
  mınıza koyim sizin, uludağsözlüğü hackleyeceğinize dine vatana hayırlı işler peşinde koşsanıza lan.
  2 -1 ... kratostol
 4. ?.
  tıklanmaması gereken sitedir. muhtemelen tıklanma sayısına göre reklam geliri elde eden bi sitedir. biz birbirimize yolladıkça daha da çok tıklanacaktır. yani biz adamları kınarken aslında ceplerini doldurmaları için reklamlarını yapmış oluyoruz.
  3 -1 ... rakimalboga
 5. ?.
  Bu başlığa tıkladıktan sonra pc'min dondugunda şok oldugum durum.
  1 ... darkwell
 6. ?.
  (bkz: fuck you)
  -1 ... sondanbironcekimohikan
 7. 1.
  ilgi çekmek adına orjinal ve başarılı bir yöntem, fakat artık ben kendim günlük hayatta hiçbir şeye şaşıramamaktayım.. bu da şaşırtıcı olmadı. güzel bir şeyler olduğunda şaşırıyorum ben, "nasıl güzel bir şey olabilir ki hala?" diyorum kendi kendime, gözlerimi kocaman kocaman açıyorum.
  1 -1 ... beni siz cildirttiniz
 8. 2.
  (bkz: provakasyon)
  -1 ... texas supporters club