bugün

(bkz: selam ben format tanışalım mı)
(bkz: öyle de demiyeydin)
sonunda bir türk kızıyla evlenecek olan hatta istemeye gittiğinde eli ayağına dolaşıcak olan angut bir türk erkeğinin cümlesi.
Bi fransata gidinde Fransız kızları görün tövbe bismillah yüzlerine beton dökülmüş gibi soğuk itici Bi çirkin ha güzeli güzeldir geneli soğuk çirkin iticidir.
ama sen yine türk kızına kalıcan

diye karşılık vericeğimiz bir adet öküz beyanı *
fransız erkekleri de türk erkeklerinin neresine ne verir acaba? şeklinde bir soruyu sorduran garip bir beyan.
fransız kızlarının çükü olduğunu düşündüren beyan. ya da ben sabahladım, ondan da olabilir.
Kıl konusunda katilinabilecek bir onermedir. Fransız kizlarinin koltuk alti kılları saç gibidir bildiğin.
(bkz: neyi) *
Bırılerı yıne yasak sıtelere gırmıs. Izleyıp ızleyıp gelıyosunuz ulan. Yeter be.
fahişeleriyle ünlü ülkenin kadınlarıyla benim ülkemin kızlarının karşılaştırılması hakarettir.
fransiz erkeginin eline verdigi, turk erkegi tespiti.
bizim kezbanlar bunu duyunca ne verceğini anlamadın saçını başını yolar fransızların.
Türk kızlarına kezban deyip de kendini insandan sayan varlık sana bu söyleyeceklerim iyi dinle.
1. si seni kezban dediğin bir Türk kızı dünyaya getirdi kezban demen özüne hakarettir.
2. si avrupalılar avrupada doğmuş büyümüşler yani kültürlerimiz faklı, yetişme ortamlarımız, gelenek ve göreneklerimiz çok farklı. sen bu farklılık ve inanca kezban diyemezsin.
3. sü ise kezban deyip bin bir cümleyle aşağılayıp küçümsediğin o Türk kızıyla evleneceksin ve daha da acısı o olmadan çorabının teki nerede, gömleğinin ütüsü, sabah kahvaltından işsiz kaldığında seni teselli edip sevgisini verecek olan o kezbana mecbur olman buradaki asıl ironi bu aslanım.
fransız kızlarının eş cinsel olduğunu ortaya çıkaran durumdur.

türk kızlarının ellerine herhalde elma, armut vermeyecektir bu kızlar.
fransız kızlarının kart sesini duymamış abazan iddiası.

çoğu erkek gibi lan. *
uyuz oldugum tek milletin kızlarıdır itici,soğuk hatta buz gibidirler türkleri hiç sevmezler bizim kezbanlar bile ellerine verirler.
neyi,neden ve nasıl sorularını ardı ardına getiren bakış açısı.
herhangi bir fransız kızla takılmamış yazar beyanıdır. türk kızları fransız kızlarına göre çok ama çok daha temizdir. fransız kızları istisnalar hariç kötü kokarlar. kurban olun türk kızlarına tabiki istisnalar hariç yine.
fransız travestiye denk gelmiş insan tespiti.
öyle ayrımlar yapmayı sevmem ama bu eva green'in fransız olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
fransız kızları türk kızlarının tırnağı olamaz. fransada bulunmamış yazar beyanı. ben böyle pis bir millet görmedim. adamlardaki tuvalet kültürünü bir öğren ondan sonra bir daha düşün bir tek bu bile yeterli bir sebeb.
türkiye'dekiler kız mı amına koyum, fransız kızları ile karşılaştırıyorsunuz? yanlış bir karşılaştırmadır.
göreceli bir durumdur. kişiden kişiye değişir. bu 2 milletin içinde de hem güzel hem çirkin kızlar vardır. fazla zayıf, hafif makyaj yapan, aşırı rahat kızları beğenen erkeklerin bakış açısından başka bir şey değildir bu başlık. fransız kızları genelde 45-50 kg ağırlığında olurlar. ülkelerinin sosyal yapısından dolayı aşırı rahat olurlar, genellikle hafif makyaj yaparlar (şimdiye kadar lübnanlı kızlar gibi makyaj yapan fransız görmedim.) kaşları kavisli ve düzenli, gözleri ön plana çıkaracak şekilde makyaj yapan, kıvrımlı ama düzgün ve kadınsı vücut hatlarına sahip, kumral ya da esmer, uzun saçlı, güzel giyinen kızları beğenen erkekler de fransız kızları yerine lübnanlı kızlar diyecektir. bence türk kızlarının çoğu lübnanlı kızlar gibi olmalı biraz. belki o zaman erkeklerimiz kızlarımızı yerin dibine sokmazlar.
ben kezbanımı fransıza değişmem.