bugün

permalı beyaz saçı olan tiplerdir.
(bkz: fransız ürünlerini boykot) * *
kendilerinin tamamen çapkın ve abaza olduğu, ve bunun paris sokaklarında ve özellikle metrosunda kızlara yiyecek gibi bakmalarıyla ve hatta bazı bazı asılmalarıyla kanıtlanmış olduğu, duş almayı sevmeyen -ki zaten bununda parfüm sektöründe bir numara olmalarına sebep olduğu belirtilir-, iç çamaşırı giymekten hoşlanmayıp bunu da gururla**** söyleyebilen, "nasıl olur da bütün bunların es geçilerek hala kendilerinin çekici olduğu iddia edilir ya" denilmesine sebep olan, insandan olmalardır*.
(bkz: fransızlarla 3 hafta yaşamak zorunda kalmak)
ana dilleri gibi fransızca konusur bunlar. hatta ööle küntürlülerdir ki * cocuklari bilem fransızca konusur bunların.
taş gibi fransız kadınlarını götüren erkeklerdir.

edit: hanım abla seni de götürmüşler galiba.
mirmir, bir kadini bile delirtecek derecede detayci, ic bayiltici ve burokrat kafalilar. hos, o egitim sisteminden gecmis de normal kalmis cok az insana rastlanir ya zaten!
fransızca konuşabilen erkeklerdir. buna göre şöyle bir genelleme yapabiliriz; seksi olan erkeklerdir.
piponun en yakıştığı insanlardır. romantizmin dibine vurmuşlardır.
fransiz aksanlilari cok karizma olur.
bilen yazsın bilmeyen yazmasın* denecek başlıklardan biri. (yani ben bunu enternasyonal sahalarda top koşturan kızlara bıraktım).
dünya tarihinin en yavşak erkeklerindendir. romantik olsun diye verem olup sevgililerinin kollarında ölmeye çalışırlar.
zavallı türk kadınlarının filmlerde görüp beğendiği erkeklerdir.
dünya da yatakta en azgın kadınlarına sahip erkeklerdir.
detaycıdır bunlar detaycı. birde yaptıkları her güzel şeyin çetelesini tutarlar. sonra siz birşey yüzünden çıngar çıkarırsanız e bak ben sana böyle böyle yapmıştım diye bir bir sayarlar. hatta bir de çıkışırlar sen bana naptın ki diye? böyle kafayı yemiş tiplerdir. ha unutmadan kıskançtırlar.
efemine, kibar ve duygusal adamlardır. ayrıca dünyanın en şanslı erkekleridirler, ki kendilerine fransız kadınları gibi bir nimet bahşedilmiştir.
geneli kumral kıvırcık saç saç-renkli göz-koyu ten rengi kombinasyonuna sahip erkek cinsidir. kaşkol, fular gibi şeyleri kıravat bağlar gibi özenle boyunlarına dolarlar. nedense boynu mahrem bir yermiş gibi gizler bunlar. aşırı detaycı, sahiplenici ve kıskançlardır. türk erkeklerine çok benzerler. uzaktan "türktür bu kesin" diyerek yanlarına yaklaşır, hayal kırıklığına uğrarsınız.

bide mümkünse o aksanla küfür etmesinler. o kibar, küçük, pembe ağızlarına küfür hiç yakışmıyor.
(bkz: france kiss)
bir tanesi vardırki aklıma ilk gelendir ve tek gelendir çok pis bakar bu adam
(bkz: jean reno)
centilmen, kültürlü erkekler.
türk erkeklerini sevmeyen erkeklerdir, * türk kızlarını da sevmezler sadece bir gece yatmak için sempatik görünürler. ha türkiye`ye turist olarak gelenler ise göt korkusundan mecburen sempatik görünürler.

edit:eksilendiğine göre bu erkeklerin müptalası olan kızlar olmalı.

özel mesaja dair edit: fransız erkeklerini seven gacılar napolyon`dan bahsediyor olmalı, ay çok pardon aq.

dayanamıyorum biraz daha aşağılayacağım; ayrıca bu dingiller ingilizce bilmezler. bilenleri de sikimtırak bir aksanla konuşurlar. türk kızlarından başkası da bunları savunmaz.
sarkozy profilini gözler önüne getiren erkeklerdir. fransız erkekler deyince, aklıma sarkozy gelir. ispanyol kadınlar deyince, penelope cruz sanchez gelir. italyan erkekler deyince, totti gelir.

böyle işte..
1 penisi, 1 taşağı olan sıradan erkeklerdir.
görsel
görsel
görsel
görsel
ses tonunu mükemmel kullanabilen erkektir.
Müslüman Olan Ünlü Fransız Filozof ROGER GARAUDY:Yarım asırdan fazla süren bir araştırma devresinden sonra, 1981'de 68.yaşında Müslüman oldu. 1913'de Marsilya'da doğdu. Dinsiz bir ailenin çocuguydu. Fakat o, "Protestan Gençlik Teşkilatı nın başkanlığım yapmış, aynı yıllarda (1933) Fransız Komünist partisi'ne de üye olmuştu.1956'da Komünist Partisi Siyasî Büro Şefi oldu. Marksist Araştırma ve incelemeler Enstitüsü'nün Müdürlüğünü yaptı. Marksist felsefeyi çeşitli yönleriyle araştıran çok sayıda .eserler yayınladı...