bugün

genellikle liseli gençler arasında iyice yaygınlaşmış ve kendisi aşmış hededir. o fotoğrafları msn'de avatar olarak kullananlara ayrıca selamlar yolluyorum. * *
rezilliktir.pespayeliktir.lan sinirim kalktı şimdi. ezikliğini, rocker kimliğine bürünerek atmaya çalısan embesilin yapacağı eylemdir.gördüğüm yerde indiririm çok afedersin.
(bkz: çakma rocker)
milyonlarca insanın objektife bakarak tüm dislerini gösterdiği sahte gülüsten daha az aptalcadır.
fotoğrafın çekildiği yer bir rock festivali ya da bir rock konseri ise sorun olmaz ancak ota ve yoka yapılan işaret fotoğrafla iç içe geçince işareti yapandan soğutur. hayır farklı olmak zorunda değilsin ki kendin ol. bu kişiler için tarkan'dan geliyor;

başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin.
fotoğragı eline alan kişinin fuck ya da nah işaretiyle karşılık vermesine sebep olacak eylemdir. (bkz: fucker)
(bkz: horned hand)
*tepelerine rock müzik kadar taş düşesiceler. *
kendime rock'cı demekten çekiniyorum artık. *
başka bir gezegene gidin, kendinize rock'cı demeyin, bok gibi, hiç de melodik olmayan metal müziklerle karşıma gelip ukalalık yapmayın ya da kendinizi yok edin, ya da sokağa çıkmayın, ya da ben kendimi tanıtan başka bir sıfat bulayım. * *
cekilen fotografin turune gore degisen durumdur. tabiki vesikalik veya resmi kurumlara gidecek fotograflarda yapilmasi gereksiz ve sacmadir; fakat bir rock* konserinde cekilen fotografta ya da grupca eglenilen bir yerde yapilmasi gayet normaldir. ha, bu arada rock konseri derken bunlarin duman, teoman, vb. 10. sinif muziklerin olmadigini belirtmeye ihtiyac duymadim.
rocker iseniz tamamda.değilseniz "karizma kaygısına bir el hareketi ile ayar vermek" olarak nitelendirilebilir
(bkz: rocker işareti)
(bkz: fotograf cektirirken tüm disleri gostermek)
yanınızda bu eylemi gerçekleştiren, ve bu eylemi gerçekleştirdiğini fotoğrafa baktıktan sonra anladığınız biri varsa, fotoğrafı silmeye kadar götürebilecek eylem.
rock barda arkadaşlarıyla içen uzun saçlı, bira bardağı tutan kişileri akla getiren eylem.
baş parmağı kapanmayan ülkücüdür.
daha da iticisi için (bkz: dudak büzmek)