bugün

yaptigi eylemden garip bir zevk alan insandir. boyu uzamis gibi hisseder nedense bu eylemi gerceklestirince. fotograflara sonra bakildiginda kafasinin üstünden iki kulak ciktigini gören kisinin saldirisina ugramasi kuvvetle muhtemeldir.
fotoğraf çekilirken peynir deme eğilimine de sahip olması yüksek ihtimal olan insan modelidir.
bunların bir de fotograf çektirirken apış arasından çıkıp zafer işareti yapan versiyonları vardır ki bunlara insan bile denemez. * *
küçük insandır. küçükken herkesin yaptığı şeydir. ama büyüyüp de hala yapanlar var mıdır, varsalar dertleri nedir, acaba gelişmemişler midir, yoksa problem başka mıdır, bilmem...

(bkz: ben bilmem beyim bilir)
efendim gayet net anlaşıldığı halde yine de ben söyleyeyim. tabiki bu insan kendisine iki kulak yapmıyor. yanındakine yada önündekine "çaktırmadan" iki kulak yapıyor. öyle şerefsiz yani. ,
dijital fotoğrafın yaygınlaşmasıyla evrimleşen bu canlılara bizler o dönem analog makinalarla çektiğimiz bu resimleri ancak pozların hepsini * çektikten ve tab ettirdikten sonra görebildiğimiz için orospu çocuğu diyorduk. şimdi şakacı diyoruz.
japon ya da çinli olma ihtimali yüksektir.
iki kulak yapmadan fotoğraf çektirenleri dövüyorlar sanırım oralarda.
ortamın en zibidi, en zevzek herifidir. kardeşim bıkmadın mı artık millete kulak yapmaktan, kulak yapınca birşey mi değişiyor, pipin mi şişiyor, çok mu zevk alıyorsun? lan el hareketi çeksen daha komiktir kulak yapmaktan. seni son kez uyarıyorum, bir daha millete kulak falan yapma. yoksa kırarım kaburganı!!! rezil...
bu insanlar, çocukken ellerini yumruk şekli, kollarını gard alma şekli yapıp, havaya tekme atıp dövüşür gibi poz vermişlerdir. (bkz: kendimden biliyorum)
kepçe kulaklarıyla olan sorununu bu şekilde bastırmaya çalışan bireydir.
Ortamın çekilmez elemanıdır. o eli alıp bir şeyler yapasın gelir ya hani.
demode insandır.yada hala ilkokul çağlarını yaşayamamış çok yazık olmuş bir insandır.
uzak durulmalıdır.