bugün

forward mail gönderirken bcc fasilitesinin kullanılmayısını fırsat bilen ve bunu msn kisi listesindeki hatun kisi sayısını arttırmak icin kullanan yahut 'bi umut' diyerekten manita arayısına yeni bir boyut kazandıran zihniyettir. ekleme talebi engellenmelidir.
belediyenin zehirlemesini istediğim insan türü...
forward mail olayinin amacini anlamiş ve uygulamaya geçmiş insandır.
(bkz: yoksa sen farkli mi düşünüyorsun)
mail adresi alırken dikkat etmenin ne kadar onemli oldugunun kanıtıdır.
mail adresim once soyad daha sonra ad oldugundan zira soyadımında kız ismi olmasından dolayı "benım msnde milyonlarcası var" diyebilecegim hadisedir.
(bkz: mail forwardlarken diğer mail adreslerini silmeyi unutan aptal)
(bkz: mail forward etmeyi bi bok sanan zihniyet)
(bkz: mail yazarken gizli kısmını kullanamayan zihniyet)
araklayanın suçu yoktur araklatan ve araklayanı kabul eden kız suçludur denilesi durum.
(bkz: pirincin taşını ayıklamak) *
(bkz: allah islah etsin)
bu eylemi yapan abazanlar bir de söylerler çok marifetmiş gibi..
+ kimsin nesin?
- şey ben toplu mailden bulduydum da adresi ordan ekledim *
+ iyi bok yedin
- efendim?
+ mailin topu da sendin heralde... *
ve engel...
bunlar kendilerine gelen forward mailleri okumazlar. yukarıda gönderilen listesine bakıp, kız isimlerini eklerler. harbi abazandırlar.

(bkz: abaza)
(bkz: abazan)
forumlara "kiz msn*si varmi aga" seklinde post da yapar.
abaza olmasının yanı sıra fırsatçıdır.
(bkz: ya tutarsa)
çözümü, "isimle msn adresi almamak"tır.

ne cesarettir ki ismini yazarsın email olarak. hayal gücün bu kadar mı kısıtlı? hayır madem yazarsın, abidik gubidik işlerle uğraşmayacak ciddi insanlarla paylaş o hesabını.

bari aysekenanoglu diye yazacagina akenanoglu diye al. ama nerde?

sonra da gelip arkadaşına "yaa beni ekliyolar şunlara bişey deee" deme, sinir oluyorum.
kızlarla ilgili konularda test yapmak veya kendilerine faydalı bilgiler göndermek için çalışma yapan kişidir.
uyanik kişidir. madem sen de bcc kullan adresin gozukmesin.
(bkz: bcc kullanalim kullanmayanlari uyaralim)
(bkz: azim)
(bkz: hırs)
(bkz: kararlılık)
(bkz: bos vakit)
eklemekle eline ne geçeceğini umduğunu merak ettiren insandır. bütün hatunların daveti kabul etmek için gözleri seğiriyordur ya.
mantikli is yapiyordur. forward mail'lerin asil amaci aktif eposta adreslerini toplamaktir, abazan kisisi ayikladigi listeyi bozmadan forward isini devam ettiriyorsa kimseye zarari olmaz. cikar catismasi yoktur.
sonradan kıza, bilgisayarının adresleri kendi kendine eklediği yalanını söyleyecek olan abazandır.
güncel Önemli Başlıklar