bugün

(bkz: yok mu beni siken)
ihtiyacıdır,baskıcı toplum yapısından ötürü herşeyi perde arkasından yapmayı öğrenmiş kızdır.akıllıdır yalnız cesur değildir.

fırsatı olsa o arada ilişkiyede girer ama histerik bir karmaşa yaratmak istememektedir..
fort meraklısıdır , azgındır , hak ettiğini abazan Türk gençleri verecektir.
kızların yalnızlığını anlayamayan erkek söylemi.

düşün o kadar güzelsin ama elleyen yok ne yapardın biraz kendini o kızın yerine koy insafsız!
bari tayt giyip de gitsindir efendim.
(bkz: popoma elledi)**
ne giyerse giysin, ne düşünüyorsa düşünsün, bu kadar hayvanın bir araya toplanıp cinsel ayin yapabileceğini tahmin edemeyen kızdır.
(bkz: bir hayvanın gözünden taksim)
eğer yalnız gidiyorsa noel masrafını başkasına itelemeye çalışan kızdır.
yılbaşı olduğunu veya kadının aybaşı olmadığını öyle ya da böyle lafı dolandırmadan söylersek o günkü tarihin 31/12/20.. olduğunun anlaşılmasıdır.
genellikle haberlere çıkar böyle kızlar.sonra meşhur olurlar.bir de lisedirler nedense.televizyonda fordlama anı gösterilir.ve güzide lisenin abaza erkekleri merdivene sıralanır.neden ? çünkü merdivenden o kız geçmektedir amına koyim.
garip kızdır. burasının türkiye olduğunu bile bile taksime giden kızdır. neyine gerektir modern ülkelerde olduğu gibi ülkenin en güzide, güya en modern, en kültürlü (2010 kültür başkenti) şehirinde yılbaşını kutlamaya çıkmıştır.

nitekim taksim bir üniversite değildir ki orada yüzlerce sivil polis bulunsun. neresinden bakarsanız bakın bir mayıs işçi bayramı yoktur ki polis sizi korusun.

böyle bir ülkedir işte. ülkede saat 12 den sonra sokaklarda gezemezsiniz. öyle bir kültür başkentidir burası.

ayrıca ironi yapmayı bilememek çok acı ve elem verici bir olaydır. trollerle yazarlar arasındaki fark kendini anlatmakta saklıdır. ben seni ince görmek zorunda değilim, sen beni ince gör.
canı ... isteyen şahıslardır.
ayrıca: bazılarının k.cı kasınıyordur
kadın turistleri kurtaracak kızdır. belki ona yoğunlaşırlar da, turistlere bir şeyler yapmazlar.
hiç değilse "türkiye'de tacize uğradım" diye ülkesinde anlatan turistlerin sayısı bir veya iki kişi azalır.