bugün

nasıl olsa form diyerek, orturup bi paketi yiyip kalkalmakla alaklı olsa gerektir. *
Hayvan gibi yeme sonucu oluşacak durumdur. Paketin arka kısmında bulunan kcal leri dikkate alarak yerseniz iştahınızı da kapatma özelliğine sahiptir. Günde 1000 kcal yi aşmayın!
Atalarımız "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" diye şahane bir söz söylemiş bununla alakalı.
Form yiyorum kilo yapmaz diye 1 koliyi 1 günde bitirirsen olacağı o.
üzerine sürülen nefis çikolata ve kahve eşiliğinde yenildiği sürece oluşacak durumdur.
oturup bir öğünde 1 paketi bitiresiye sırf bundan yersen olmaz tabi.
form yiyip öküz gibi yemeyi kesmemekten ileri gelir.
formun ekmek arasına koyup yenmesinden kaynaklı oluşan durum.
her yanilen formun yanında içilen çaya 4 tane küp şeker atmakla gerçekleşecek olan hadisedir.
Kolisiyle birlikte tüketilmesinden kaynaklanabilir.
sabah form bisküvisi ve kibrit kutusu büyüklüğünde peynirin ardından akşam yemeği olarak burger king'ten en büyük boy menü alınıyorsa neden verilemediğinin anlaşılmış olması gerekir.
basittir. *
(bkz: su içsem yarıyor)
form mevcut diyeti destekleyici bir maddedir.
besindir demiyorum zira besin değeri yok denecek kadar az. selülozdan oluşmuştur.
sindirilemeden atılır.
midede yer kaplasın diyerek lif ağırlıklı beslenmeye yardımcı olacaktır bu suntalar. mide, iç organları kenara itip kişiyi komple bir mide haline getirdiyse az miktardaki form bisküvi midenin tutkulu açlığını bastırmayacaktır. üç paket daha ilave edilmeli ama yine de nispeten daha doğrusu, litrelerce su içilmelidir.
bir port yiyip portakalamamak değildir.
bir süre sonra tadının iğrençliği ile sinir krizi geçirip tatlılara dalmak ile gelişen hadise.
zaten formda olmadığınız anlamına gelebilir. değilsen nasıl kalacan ? önce forma girmek gerekiyormuş. ben de sonradan fark ettim.
not: çikolatalısı çok güzel. al da ye. şişko seni.
sadece form yememektir.
Formda olmak icin, ya da o forma gelebilmek icin kullanılmasını açıklamayan firmanın çıkardığı ürün. biz kilolulari ilgilendirmiyor.