bugün

yeni bir ubisoft oyunu. pc, ps4 ve xbox one için yapılıyor.
For Brother

For Country

Diye devam edip medal Of honor oyununu hatırlatır. Ey gidi beee.
aynı zamanda hearthstone'da paladinle ilgili bi replik diye hatırlıyorum.
şöyle samuraylı bir assassin's creed olsa keşke diyordum; ubisoft onun yerine bunu yapmayı uygun görmüş... eğer kendini çok tekrar eden, bir yerden sonra sıkan savaşlar olmazsa multiplayerı harika olur. zira müthiş gözüküyor:

https://www.youtube.com/watch?v=ayHIEYv6Fz0
Trailerlarından bir hayli iddialı olduğunu anladığımız, geniş muharebeler yapabileceğiniz (32x32), 3 farklı karakter (samuray, viking, şövalye) seçeneği sunan ubisoft oyunu.
şu revenge olayına kıl olduğum oyun son zamanlarda ubisoft büyük düşüşte her türlü. herifi sıkıştırdım kenarda itemlerde dolayı 1 combatta arka arkaya 3 revenge attı aldı beni ben küfür kıyamet tabii. 2 block revenge 2 block revenge ubi harbi şaşırmış böyle giderse batar.
Boş yere indirmeyin.

Online oyuncu yok denecek kadar az. Eşleşene kadar yaşlanır, çoluk çocuğa karışırsınız.
Edit: gerçi beleş olduktan sonra biraz hareketlenebilir.
oyun güzel de kontrollerine alışamadım bir türlü , dövüş mekanikleri zor geliyor . çünkü fareyle dövüşüyoruz anasını satayım . defense için sürekli fareyi aşağı yukarı hareket ettirmen gerekiyor bileğin ağrıyor.
Çok büyük umutlarla indirip bugün sildigim oyun iyi güzel harika da arkadaş adam basmış parayı çekmiş itemleri,zırhı tek atıyor hadi orası öyle bir de bu kadar monoton bir dövüş sistemi daha önce görmedim yapsanıza olm batman:arkham serisindeki gibi combat sistemi adama finish çekmeye yalnızca iki hamle var aq

Bir de zaten şövalye var da viking niye var abi ne alaka ulan dizisi çıktı ünlü yapıştır aq koca dünyada vikingden başka şey bulamadınız mı asyadan bir tane var japon avrupadan şövalye var bir tane de aztek vs koy da kültür çeşitliliği olsun aq

Neyse öyle işte indirimde veya beleşken alın derim öbür türlü çok da tavsiye etmiyorum.
oynayan varsa bi yeşillendirsin. yalnız olmuyor amk.