bugün

görsel

Nedenlere bak.

Okuyan sanki çok iyi yerlerde de haspam adam beğenmiyor...

Kezo işte. Naparsin.

Swh ..

https://onedio.com/haber/...-tartisma-yaratti-1210576
Yipranicam yazmış. Çocukta dememiş sen daha Türkçeyi doğru kullanmıyorsun diye.
Siz "bütün alman kadınları orospudur!" dersiniz, sadece siz diil yunanlılar, italyanlar bile öyle diyo, ama, hiçbi alman kadını "mesaj yazarak" ayrılmaz!! Bi yerde oturulur, genelikle kafeteryadır bu, o yazdıklarını herifin gözlerinin içine bakarak, yüzüne söyler!! Alman kadını, madem o kadar erkek dururken, bu herifle çıktım, bari kendime biraz saygım olsun, diye düşünür....

Bu kızın yaptığına resmen korkaklık, denir!

Esas orospu da bu türden olan kadınlardır!!

En azından kendine mert olacaksın, öyle diil mi?! Onu bile olamıyosan, git kendini yük treninin altına at!!

Hiç duymadım, hiç başıma gelmedi böyle bir ayrılma!!

Kadın müsvettesi türk kezosu !!
Yani çocuk kendini cio falan, 3 unv bitirmiş, iş adamı falan mı tanıtmış da?!

Neden gurur kirarsiniz, neden başlarsınız o zaman ilişkiye...

Ayrılık doğal, birleşme gibi. Ama bu kriterler kim için önemli olursa olsun,o zaman başta başlamamasi gerek.

Evet
Psiko bal porsugu, brom sevinmelisin. ileride büyük problemler yaşayacağın birinden ayrılmış bulunuyorsun an itibari ile. Ne istediğini bilmeden ümit verenlerden uzak dur. Hiç bir zaman da ümit besleme bir kadına. Ümit tehlikelidir. Bu kadınla evlendiğini düşün ve saçma bir nedenden boşanmak istediğini hayal et. Kim bilir ne durumda olurdun. Zarardan döndüm kâr olarak bak. Ne kadar için darlansa da gerçekler bunlar. Zamanla asacagini daha mutlu olacağını sen de biliyorsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar