bugün

bir kezban lafıdır.
hiç ilişkin oldu mu diye sorulduğu zaman evet altı tane diye cevap verir bide.
laga luga sevmeyen, aynı zamanda pek gülmeyen kişi lafıdır.
kanaatimce ön sevişme de sevmiyordur.
Kendisiyle flört edecek kişiyi bir türlü bulamayan bu yüzden çamur atan insan lafıdır.
evde kalacak kişi beyanı. sonra elde çekirdek çıt çıt bütün gün dizi izleyip göt büyütür.
Flört etmeyi sevmiyorum bence fingirdemek en güzeli diyen insan beyanı da olabilir.
Kezban kız söylemi.
Bence gayet bir gericiliktir. Oldu olası görücü usulü olsun. Flört aşaması çiftlerin birbirini tanıması ve anlaması için çok önemli bir süreçtir. Flört olmadan yapılan evliliklerde uyumsuzluk sorunu çok sık yaşanmaktadır. Flört aşamasında çiftler birbirine uygum olup olmadığını yaşayarak anlar. Flört bir artıdır.
Kesinlikle doğrudur.
aynen öyle. işleri güçleri toparla ve bir kişiye evet dedirtene dek önüne gelene evlilik teklif et.
Şeriatçı söylemi.
Flört gerekli mi greksiz mi kişiye göre değişir.
Sevgililik müessesesi bana hakaret gibi geldiğinden katıldığım sav. Şimdi "ama tanımamız lazım, öyle evlilik mi olur rerererörörö" diyenler olur, onlara da şunu sorayım o zaman. Bir insanı tanımak için el ele, kol kola gezmek mi gerekir? ilerisini yazmayayım, zira zamanında sokakta başkasında görülse bile hicap duyulan, utanç haline gelen ya da şeref meselesi olan mevzular şimdi çok doğal nasıl olsa. Hiç bir mahremiyet kalmadı. Herkes sevgililik adı altında birbirini kullanır oldu. Kimi maddi kimi de fiziksel olarak. Kim diyebilir ki biz sevgilimle çok masumuz diye? Dese bile hadi oradan cevabı alacağı kaçınılmazdır. Abi sevgilisi olmayanlar bile kendini masumdan sayamaz, herhangi bir flörtü olmamış insan diyorum bak. Kimse masum değil şu hayatta ama bunları sevgililik adında meşrulaştırarak masumiyet kavramını büsbütün ortadan kaldırıyorlar da kimsenin umru değil. Siz umursamayın arkadaşlar olur mu? Ar kalmasın kimsede, herkes dilediğini yaşayıp tüketsin helal dairede paylaşılacak mutlu anılarını. Kulluğa bu yaraşır çünkü (!) gelecekteki eşe sadakatin de gereği budur (!)