1. 1.
  ispanya ve italya plajlarının gözde sporu. Fransız su sporları meraklısı Franky Zapata tarafından tasarlanan, ispanya ve italya'da en sevilen su sporları arasında gösterilen flyboard'da, su kızağının arkasına bağlanan hortumun diğer ucuna da flyboard yapan kişi bağlanıyor. Su kızağı denizde yol alırken içine dolan su, hortumun diğer ucundan basınçla çıkıyor ve flyboard yapan kişiyi yükseğe çıkartıyor.

  edit: imla.
  -1 ... nurman
 2. 2.
  an itibariyle trt haber kanalında resmen türkiye sahillerinde de yapılabilir olduğunu gösterildiği spor. türkçeye su jeti olarak uyarlasak mı?
  1 ... baykusator
 3. 3.
  http://www.youtube.com/watch?v=lM8kEHjQz9U+
  ... beynine bir kez hava degmeye gorsun
 4. 4.
  inanılmaz keyifli görünen bir şey. şey yani, spor diyemiyorum. çünkü neredeyse hiç bir fiziksel zorlama gerektirmiyor. sağ olsun flyboard her şeyi sizin için yapıyor. dilerseniz dalış, dilerseniz su yüzeyi çıkış yapma imkanı sağlayan keyifli bir hede.* al bu da videosu;

  https://video.uludagsozluk.com/v/flyboard-91728/

  -1 ... architectus
 5. 5.
  avrupada 60 euro verip 15 dakika yapmak mümkündür.jetskiden pompalanan tazyikli su ile deniz üstünde yükseltilir ve suya dalarsınız. izlemesi zevklidir de yapması zor mudur zevkli midir bilinmemektedir.
  2 ... kuran meali
 6. 6.
  çılgın dersane 3 ü izlenebilir kılan tek şeydir kendisi:

  https://video.uludagsozluk.com/v/çılgın-dersane-3-127157/

  ... caraskal
 7. 7.
  Tazikli su eşliğinde çalışan gökyüzü kaykayıda diyebiliriz.
  ... endoplazmig