bugün

televizyonda ki kanaldan bağımsız olarak çalan müzik. Ulan madem sesini vermeyeceksin ne bokum yemeye tv de müzik kanalı açıyosun. Tv'de serdar ortaç klibi , çalan müzik eye of the tiger. Oldu mu şimdi aq ?
saunada ihale/finans muhabbeti yapan kalantor dayılar.
Bakire olmayanlar ve gaylerdir.
kısa boylu cep herküllerinin kaldırdıkları ağırlıkları yerine bıraktıktan sonra ortada 'hayy huyy' diyerek bi gezinmesidir. olmazsa olmaz her salonda vardır böyle bi dünyayı kaldırdığını sanan dümbük.
tayt giymiş kadınlar.
-salon kürtleri.

Oda kokusu gibi amk sanki biri alıp ortada gezsinler diye para veriyor bunlara.
çalan shakira müzik
dövmeli ağırlık kaldırırken toslayana abeyler .
gecen ay salonda bi ogrencimle soyle bi diyolog gecti aramizda.
-hocam siz ne kadar zamanda bu vucudu yaptiniz ki?
+2 sene gibi bi gecmisligim var.
-hocam ne yaptiniz 2 sene mi yuh oha cus.
+neden?
-hocam 2 senede arnold gibi olurum ben ya
+.. (gulumseyerek) sen yaparsin ya inaniyorum ben sana.
ondan sonra, iyi pohpohlamistim cocugu ki az kalsin bench'in altinda eziliyordu verdigim gaz ile. hahaha.
Dart tayt giymiş hanım ablalar .
sağlam ağırlık basanları farkettirmeden izleyen cılız, ezik tipler.
ilk gün sanki ömrünü spora harcamış gibi koşup bi o gün aldığı hasarla bi haftada kaslarını anca iyileştiren genç hanımlar.
görsel
görsel
Kürdan gibi olmasına rağmen harıl harıl koşan kişi, kaslı olmasına rağmen hala ağırlık kaldıran kişi, koşu bandına çıkıp yürüyen şişko.
2-3 tane numunelik çok güzel kızlar olur salonda. Bunların erkekleri çekmek için bilinçli getirildiğini öngörüyorum aslında. Tüm erkekler gaza gelip 2 saatse 3 saat çalışır.
-25395 milyon kilo halter kaldırırken anıran tipler.
-çok çok şişman kadınlar
-zaten çoktan fit -ve de ne yazık ki- çok güzel kadınlar. (hayır zaten fitsin git mantı ye napion fitness yapıp, kaltak kadın)
-herkesle arkadaş olan, ne ara arkadaş edindi sosyalleşti diye düşündürüp kıskandıran tipler
-spor çıkışı arkadaşlarıyla pizzacıya giden tipler (burada bendeniz, dutturu devreye giriyor)
-koşu bantında, 15 kmye kadar çıkıp coşan tipler (hiç olmadı)
-yıllık parayı peşin verip, 1 yılda toplam 10 kere gidenler ( bu da dutturu oluyor)
kullandığı ağırlığı ortada bırakan gerizekalılar. allah bunların annelerine, karılarına sabır versin.
dev aynası.
-6 aydır salona her geldiğimde gördüğüm, kocaman göbeği aynı duran abi. (harbi kocaman)
-zayıf osla da deli gibi spor yapan, çirkinleştikçe çirkinleşen kız,
-beslenmemekten six packleri sayılan, en minik kasları belli olan, dar omuzlu yağsız zırtlanlar(bunlar sürü halinde gezerler),
-zamanında badinin amına koymuş sonra şişmiş, aslında baya kaslı olan ama yağlanmaktan eğilince meme uçları göbek deliği hizasının altına inen ayı,
-6 ayda bir anca rastladığın taş hatun,
-altına yattığı ağırlığı kaldırmaya götü yemeyip, barın ucundan 2 kişi tutmasına rağmen götünün yanaklarına 18'lik çivi çakıyolarmışcasına bağıran dingil,
-azimli ve doğru çalışan gerçek sporcu kardeşler.
aletleri en düşük ağırlıkta kaldırıp gelişen kişiler vardır. Zafer kazanma dertleri yoktur sakat kalmak istemezler. Ağırlığı azaltıp Setleri artırıp sakatlanmaktan kaçarlar.
ilk günü olmasına rağmen en yüksek kiloyu kaldırmaya çalışan kamil ve hareketlerden çalarak yapan kezbanlar.
2 kilogramdan 30 kilograma kadar olan bütün dambılları toplayan adam. 2 den başlayarak sırasıyla 30 a kadar gider bunlar. birini istediğinizde 'kullanıyorum hocam' lafını alırsınız. devam arnold devam et mnskm.
içine bir şey giymeyip sadece taytla gelen "bakın amima bakkiinnnn!!!" imajı yaratan kadınlar. Kadinlarimiz.
Spora yeni başlamış kas yapma heveslisi üniversite öğrencisi.
Siyah atlet .
güncel Önemli Başlıklar