değişkenlik gösteren amaçtır, ben kilo alma amacıyla gidiyorum.
beyaz, yapışan, V yaka tshirt giymek.
Siyah atletle selfie çekmek.
kız bulmak.
Kendini ve bedenini önemsemediği içindir, evet.
Yağ yakmak sosyalleşmek. Sosyalleşmek deyince mesele karı kız değil. Gerçekten çok farklı insanlar geliyor o salonlara. Çok değişik insanlar tanıdım ve tanımaya devam ediyorum.
adı üstünde fit olmak için.
ben tamamen sağlıklı bir yaşam ve güzel bir fizik için gidiyorum.

şunu da ekleyeyim: karı kız için gidenler varsa çok kızın olduğu salonda sadece paranız ziyan olur.
spor ciddiyet ister, elalame şov yapmak için 20 cm kolla gireceksiniz ağırlığın altına sonra sakatlanıp kalacaksınız.

o yüzden hiç kasmayın kendinizi. rahat rahat sporunuzu, diyetinizi yapın.

salondan sevgili olsun diyorsanız; denk gelirse niye olmasın ama hamama kız seçmeye giden teyzeler gibi de köşeye çekilip spor yapan kızları kesip rahatsız etmeyin olacağı varsa olur zaten. o kız kas görmek için oradaysa zaten etraf şişmiş adamlar ile dolu onların yanında hiç şansın yok bunu da unutma.
Ben g.tü küçültmeye gittim yalan yok şimdi.
Spor salonları evet sosyal yönü de olan yerler ancak üyelik ücreti yüksek olmayan merdiven altı salonlara devam edenler için sosyal ortam çok sınırlı zira gelenler genelde belli bir gelir grubuna mensup oldukları için set aralarında aldıkları destek ürünlerinin markasını yarıştırmak dışında bir konuda sohbet edemiyorlar.

Kadınlı kızlı olanlarda kız düşürmek.
erkekler için kız tavlamayı kolaylaştırmak.
Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur düsturuna ben de katılıyorum ancak fitness diye gelip kendini sakatlayanlar da yok değil. Her şeyin başı eğitim.

Sosyalleşme.
kendim için.